چهارشنبه 25 آبان 1390

دوره آموزشی "اصول و آداب تشریفات"در تبریز برگزار می‌شود

• نوشته شده توسط: ramin h

رئیس اداره روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری آذربایجان شرقی:
دوره آموزشی "اصول و آداب تشریفات"در تبریز برگزار می‌شود

خبرگزاری فارس: رئیس اداره روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری آذربایجان‌شرقی از برگزاری دوره آموزشی "اصول و آداب تشریفات" به منظور توانمندسازی و افزایش سطح علمی روابط عمومی‌ها خبر داد.

خبرگزاری فارس: دوره آموزشی "اصول و آداب تشریفات"در تبریز برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان‌شرقی، بابک محمدزاده اظهار داشت: این دوره آموزشی با همکاری اداره کل آموزش و پژوهش استانداری و با حضور مدیران و کارشناسان روابط عمومی استان از روز شنبه 28 آبان به مدت سه روز در تبریز برگزار می‌شود.
وی مدت این دوره آموزشی را 24 ساعت اعلام کرد و گفت: مدرس این دوره آموزشی خانم دکتر ببران از اساتید رشته روابط عمومی دانشگاه آزاد تهران است که مباحث مربوط به آداب تشریفات را به شرکت‌کنندگان ارائه خواهد کرد.
محمدزاده از ثبت‌نام 70 نفر برای شرکت در این دوره خبر داد و افزود: دوره آموزشی "اصول و آداب تشریفات" نخستین دوره از سری برنامه‌های آموزشی تخصصی روابط عمومی‌ها است که از سوی شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان تدارک دیده شده و با استقبال خوب مدیران و کارشناسان روابط عمومی مواجه شده است.
وی با بیان این که دوره "اصول و آداب تشریفات" یک دوره آموزشی رسمی است از اعطای گواهینامه معتبر از سوی اداره کل آموزش و پژوهش استانداری به شرکت‌کنندگان خبر داد.
محمدزاده اظهار داشت: هدف از برگزاری دوره آموزشی اصول و آداب تشریفات، آشنایی بیشتر روابط عمومی‌ها با نقش و اهمیت تشریفات و پذیرایی در ادارات و سازمان‌ها است که یکی از دوره های لازم و ضروری برای مدیران و کارشناسان روابط عمومی ها به شمار می آید.
وی افزود: اطلاع‌رسانی در فرایند تشریفات، آیین تشریفات در همایش‌ها و کنفرانس‌های داخلی و خارجی، افتتاحیه‌ها و بهره‌برداری از طرح‌ها، مذاکرات رسمی و غیررسمی، مباحث اجرایی تشریفات و شرایط و توانمندی‌های عوامل ستادی و اجرایی از سرفصل‌های دوره آموزشی "اصول و آداب تشریفات" است.
دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان با اشاره به لزوم برگزاری دوره‌های آموزشی برای افزایش اطلاعات روابط عمومی‌ها و به کارگیری فنون پیشرفته روابط عمومی خاطرنشان کرد: دوره‌های آموزش تخصصی برای روابط عمومی‌های استان با برگزاری شش دوره آموزشی دیگر تا پایان سال جاری ادامه خواهد داشت.
محمدزاده افزود: تلاش می‌کنیم با هماهنگی‌های لازم از استادان و متخصصان برجسته رشته روابط عمومی در این دوره‌ها استفاده کنیم.
انتهای پیام/ش30منبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900825001374

نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic