چهارشنبه 25 آبان 1390

خودروی پژو پارس جایزه ویژه باشگاه پرسپولیس به استیلی و هاشمیان

• نوشته شده توسط: ramin h

به دلیل انتخاب به عنوان مربی و بازیکن برتر اخلاق
خودروی پژو پارس جایزه ویژه باشگاه پرسپولیس به استیلی و هاشمیان

خبرگزاری فارس: باشگاه پرسپولیس به مربی و بازیکن خود یک دستگاه خودروی پژو پارس اهدا می‌کند.

خبرگزاری فارس: خودروی پژو پارس جایزه ویژه باشگاه پرسپولیس به استیلی و هاشمیان

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، به مناسبت قرار گرفتن نام حمید استیلی و وحید هاشمیان در جمع برترین‌های اخلاق، باشگاه پرسپولیس از آنها تقدیر کرد و به هر یک هدیه ای ویژه (یک دستگاه پژو پارس) اهدا می‌کند.

محمد رویانیان مدیر عامل باشگاه پرسپولیس با ابراز خرسندی از این اتفاق اعلام کرد: باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس ضمن تبریک به مجید جلالی و منصور ابراهیم زاده به عنوان مربیان برگزیده اخلاق، از حمید استیلی تجلیل و تشکر می‌کند. انتخاب حمید استیلی و وحید هاشمیان در زمره برترین‌های اخلاق مایه فخر و مباهات خانواده پرسپولیس بوده و نشانگر حاکم بودن ارزش‌های اخلاقی در فوتبال است که مورد توجه و قدردانی ویژه هیئت مدیره باشگاه نیز قرار گرفته است.

در این راستا هر چند ارزش‌های اخلاقی با هیچ متاع دنیوی قابل سنجش و مقایسه نیست ولی به جهت قدردانی از آنها و تکریم اخلاق مداری در مجموعه پرسپولیس هدیه ویژه‌ای (یک دستگاه خودروی پارس) برای این عزیزان در نظر گرفته شده است که تقدیم این عزیزان می‌شود.

در پایان برای مربیان؛ حمید استیلی، مجید جلالی و منصور ابراهیم زاده و بازیکنان؛ وحید هاشمیان، مهدی مهدوی کیا و ابراهیم صادقی، برگزیدگان اخلاق فوتبال کشورمان آرزوی موفقیت داشته، امیدواریم اخلاق در جای جای فوتبال ایران بیش از پیش گسترش یافته و در کنار ایجاد بستری مناسب برای توسعه فوتبال حرفه‌ای و اخلاق مدار، برای جوانان کشورمان که دوستدار فوتبال هستند، الگوهای مناسب و شایسته ترسیم کنیم.
انتهای پیام/



منبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900825001125

نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic