شنبه 19 آذر 1390

وزرای علوم و آموزش و پرورش به "6 سؤال" 4 نماینده پاسخ می‌دهند

• نوشته شده توسط: ramin h

این هفته در کمیسیون آموزش مجلس؛
وزرای علوم و آموزش و پرورش به "6 سؤال" 4 نماینده پاسخ می‌دهند

خبرگزاری فارس: وزرای علوم و آموزش و پرورش این هفته جهت پاسخگویی به سؤالات نمایندگان در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس حاضر می‌شوند.

خبرگزاری فارس: وزرای علوم و آموزش و پرورش به "6 سؤال" 4 نماینده پاسخ می‌دهند

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، حمیدرضا حاجی‌بابایی وزیر آموزش و پرورش روز یکشنبه این هفته با حضور در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به سؤالات ۳ نفر از نمایندگان پاسخ می‌دهد.

همچنین قرار است که اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس طی هفته جاری سند تحول در آموزش و پرورش که مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی است را مورد بررسی قرار دهند.

بررسی لایحه چگونگی تشکیل و نحوه رسیدگی هیئت‌های انضباطی نیروهای مسلح دیگر دستور کار اعضای این کمیسیون طی روز یکشنبه است.

اعضای این کمیسیون روز سه‌شنبه نیز قرار است به بررسی قانون وزارت نفت و همچنین بررسی لایحه عضویت دولت جمهوری اسلامی ایران در انجمن فرهنگستان علوم آسیا بپردازد.

کامران دانشجو وزیر علوم و تحقیقات نیز روز سه‌شنبه جهت پاسخگویی به ۳ سؤال عیسی جعفری نماینده مردم کبودرآهنگ در کمیسیون آموزش مجلس حاضر می‌شود.

همچنین اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی نیز روز یکشنبه این هفته بعد از بررسی آخرین اخبار گزارش مسئولین شرکت مهندسی و ساخت تأسیسات دریایی ایران در خصوص وضعیت پروژه‌های در دست اجرا و برنامه‌های آتی این شرکت را استماع می‌کنند.

برنامه‌های کاری روز سه‌شنبه اعضای این کمیسیون نیز متعاقباً اعلام خواهد شد.
انتهای پیام/


نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic