یکشنبه 20 آذر 1390

ملوان هم مانند استقلال و پرسپولیس است/ تیم‌ها مقابل ما انگیزه دارند

• نوشته شده توسط: ramin h

ایراندوست در گفت‌وگو با فارس:
ملوان هم مانند استقلال و پرسپولیس است/ تیم‌ها مقابل ما انگیزه دارند

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال بانوان ملوان گفت: ملوان مانند استقلال و پرسپولیس است و سایر تیم‌ها مقابل ما با انگیزه بازی می‌کنند.

خبرگزاری فارس: ملوان هم مانند استقلال و پرسپولیس است/ تیم‌ها مقابل ما انگیزه دارند

مریم ایراندوست در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبری فارس «توانا»، درباره شکست تیمش مقابل اوج‌نصر گفت: بازیکنان سابق اوج‌نصر به این تیم برگشته‌اند و ما مقابل تیمی به میدان رفتیم که فصل قبل به عنوان سومی رسیده بود. شرایط میزبانی نیز مزید بر علت شد تا مغلوب این تیم شویم.

وی ادامه داد: در طول 90 دقیقه توپ و میدان در دست ما بود، اما در دقیقه 48 روی ضدحمله گل خوردیم. همین‌جا به مربی این تیم تبریک می‌گویم. اوج‌نصر تیمی ریشه‌دار است که از همان ابتدای لیگ حضور داشته است؛ حیف بود چنین تیمی نتایج ضعیفی را کسب کند.

سرمربی تیم ملوان عنوان کرد: ملوان مانند تیم‌های استقلال و پرسپولیس است! همان‌طور که سایر تیم‌ها مقابل این دو تیم با انگیزه مضاعف بازی می‌کنند، مقابل ملوان نیز به همین گونه هستند. تیمی حتی اگر در بازی‌های دیگر نتیجه نگرفته باشد مقابل ما خوب بازی می‌کند. از طرفی با توجه به اینکه من سرمربی تیم ملی هستم بازیکنان تلاش می‌کنند خوب بازی کنند و همین کار را برای ما سخت‌تر می‌کند.

ایراندوست با بیان اینکه تلاش بازیکنان برای تیم ملی مفید است، اظهار داشت: من در تمام مسابقات اسامی بهترین بازیکنان را یادداشت می‌کنم تا اگر زمانی تیم ملی به چنین بازیکنانی احتیاج داشت معرفی کنم.
انتهای پیام/خ


نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات