یکشنبه 20 آذر 1390

برای بازگشت مرادی به اردوی تیم ملی با رضازاده صحبت کردم

• نوشته شده توسط: ramin h

رئیس هیئت وزنه‌برداری اصفهان در گفت‌وگو با فارس:
برای بازگشت مرادی به اردوی تیم ملی با رضازاده صحبت کردم

خبرگزاری فارس: رئیس هیئت وزنه برداری اصفهان گفت: برای بازگشت سهراب مرادی به اردوی تیم ملی با رئیس فدراسیون صحبت‌های لازم را انجام دادم.

خبرگزاری فارس: برای بازگشت مرادی به اردوی تیم ملی با رضازاده صحبت کردم

مرتضی سیف‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبری فارس «توانا» اظهار داشت: پس از اینکه حسین رضازاده اعلام کرد که سهراب مرادی باید برای بازگشت به تیم ملی تعهد بدهد، عصر روز گذشته با وی صحبت‌های لازم را انجام دادم.

وی ادامه داد: از اول دی‌ماه اردوی تیم ملی وزنه‌‌برداری در تهران آغاز می‌شود و بنده به اتفاق سهراب مرادی در تهران حاضر می‌شویم تا در صورتی که لازم باشد برای بازگشت سهراب به اردوی تیم ملی هرگونه تعهدی را که بخواهند، بدهیم.

سیف زاده تصریح کرد: کیانوش رستمی، قهرمان جهان در وزن 85 کیلوگرم و رقیب مرادی نیز از رکوردهایی که وی در جام باشگاه‌های آسیا به ثبت رسانده خوشحال است، چراکه حضور دو ملی پوش مدعی در یک وزن می‌تواند برای هر دو ایجاد انگیزه ‌کند.

رئیس هیئت وزنه برداری اصفهان گفت: رضازاده هم دیروز اعلام کرده بود که رکورد 85 المپیک توسط یک ایرانی خواهد شکست که با بازگشت مرادی به اردوی تیم ملی قطعاً این اتفاق در لندن رخ خواهد داد.
 
به گزارش فارس، حسین رضازاده، رئیس فدراسیون روز گذشته اعلام کرده بود که سهراب مرادی در صورتی می‌تواند به اردوی تیم ملی بازگردد که تعهدات لازم را بدهد.
انتهای پیام/خ


نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات