یکشنبه 20 آذر 1390

تساوی یک بر یک مادرید و بارسا در پایان نیمه اول

• نوشته شده توسط: ramin h

/ال کلاسیکودربی 163/
تساوی یک بر یک مادرید و بارسا در پایان نیمه اول

خبرگزاری فارس: ال کلاسیکودربی اسپانیا در دمای 2 درجه بالای صفر مادرید بین دو تیم رئال مادرید و بارسلونا در سانتیاگوبرنابئو کلید خورد. نتیجه این جدال حساس تا پایان نیمه نخست با تساوی یک بر یک ثبت شد.

خبرگزاری فارس: تساوی یک بر یک مادرید و بارسا در پایان نیمه اول

به گزارش خبرگزاری فارس، در شب تولد هیگواین، اولین ال‌کلاسیکودربی در حکومت راست میانه ماریانو راخوی رقم می‌خورد و ورود کاپیتان متعصب بارسلونا، پویول از ابتدای بازی نشان از عزم جدی آبی و اناری پوشان برای فتح برنابئو داشت.
فرناندو بوربالان داور با تجربه این دیدار در سوت خود دمید تا یکی از پر بیننده ترین بازی های جهان ورق بخورد.
چه کسی فکرش را می کرد که رئال مادرید مورینیو در ثانیه 34 بازی توسط بن‌زما و پس از اشتباه عجیب والدس برای پایتخت نشینان گلزنی کند؟
همین حادثه ابتدایی کافی بود تا گزارشگران در شبکه های مختلف جهان یک دیدار پر حادثه و عجیب را وعده دهند.
تنها چند دقیقه بعد این مسی بود که می توانست اشتباه راموس را به گل بارسلونا تبدیل کند اما کاسیاس این اجازه را به او نداد.
خط دفاعی رئال مادرید به خصوص در قلب خود به شدت تحت فشار مردان گواردیولا بود.
حادثه بعدی که می توانست سرنوشت بازی را تغییر دهد مصدومیت دی ماریا بود که از دقیقه 15 بازی خط حمله رئال مادرید را به هم ریخت.
دی ماریا به کار خود ادامه داد اما دیگر هرگز خبری از دوندگی همیشگی او نبود.
مشخص نشد که چرا رونالدو در دقیقه 24 بازی دومین گل رئال مادرید را روی پاس زیبای کریم به ثمر نرساند اما همین تک حمله کافی بود تا مادرید تا حدودی از زیر فشار تاکتیکی و تکنیکی بارسلونا خارج شود.
برتری عددی بارسلونا و بازی تماشایی مردان پپ نتیجه داد و این تیم در دقیقه 30 بازی روی کار زیبای تیمی و هوشیاری آلکسیس به گل تساوی رسید. در پایان نیمه اول آلونسو از رئال مادرید در دقیقه 26 کارت زرد دریافت کرد و سانچس 27 و مسی 37 از بارسلونا با همین کارت جریمه شدند.
دو تیم با تساوی یک بر یک در پایان نیمه اول به کار خود خاتمه دادند.
انتهای پیام/


نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic