یکشنبه 20 آذر 1390

افشارزاده: پست‌های مجامع بین‌المللی راحت به دست نیامده است/ سجادی: هر پستی را به هر قیمتی قبول نکنید

• نوشته شده توسط: ramin h

نشست صیانت از اعضای ایرانی مجامع بین‌المللی ورزشی
افشارزاده: پست‌های مجامع بین‌المللی راحت به دست نیامده است/ سجادی: هر پستی را به هر قیمتی قبول نکنید

خبرگزاری فارس: دبیرکل کمیته ملی المپیک گفت:‌ پست‌هایی که در مجامع بین‌المللی داریم راحت به دست نیامده و آنها باید حمایت‌های لازم را داشته باشند.

خبرگزاری فارس: افشارزاده: پست‌های مجامع بین‌المللی راحت به دست نیامده است/ سجادی: هر پستی را به هر قیمتی قبول نکنید

به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبری فارس «توانا»، نشست صیانت از اعضای ایرانی مجامع بین‌المللی ورزش روز گذشته با حضور رؤسای فدراسیون‌ها، افشارزاده دبیرکل ملی المپیک و علی‌آبادی رئیس کمیته ملی المپیک در آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک برگزار شد.
بهرام افشارزاده در ابتدای این نشست در باره تشکیل این جلسه گفت: این جلسه به صورت پیشنهادی و حمایت کامل از اعضای ایرانی که جزو مجامع بین‌المللی هستند مورد بحث جلسه است.
با توجه به مسائل بین‌المللی ممکن است منزوی شویم و نتوانیم از حق ورزشکاران دفاع کنیم. این جلسه برگزار شد تا انسجام ویژه را داشته باشیم.
وی ادامه داد: تماس با افرادی که ذی‌نفوذ هستند و می‌توانند به ما کمک کنند از مهم‌ترین کارها است. لازم است تا بیوگرافی اعضا را داشته باشیم تا هنگامی که انتخاباتی در کنفدراسیون‌ها و فدراسیون‌های جهانی صورت می‌گیرد این بیوگرافی را ارسال کنیم. مکاتبات مستقیم با شورای المپیک آسیا می‌تواند به ما کمک کند. از طرفی اگر اسامی اعضای ایرانی به صورت کتابچه تهیه شود و به کشورهای مختلف ارسال شود همه جهان می‌توانند از اعضای ایرانی حاضر در مجامع بین‌المللی اطلاع پیدا کنند.
وی افزود: پست‌هایی که در مجامع بین المللی داریم راحت به دست نیامده و رؤسای فدراسیون‌ها به راحتی این اعضا را تغییر دادند. آنها باید حمایت‌های لازم را داشته باشند.

حمید سجادی در ادامه این نشست گفت: هر پستی را به هر قیمتی و هر پست افتخاری را به دلیل افتخاری بودن قبول نکنیم. افرادی باشیم با شأن و جایگاه نظام.
وی افزود: جمع خوبی داریم و همه اعضاء ورزشی هستند. افشارزاده نیز همیشه محبت داشته و جواب منفی به کسی نداده است. امروز یکی از ضعف‌های ما نحوه تعاملات بین‌المللی است. در معرفی خودمان ضعف داریم؛ چه در گویش و چه در فرهنگ و اینکه چه ارتباطی را باید بعد از نشست ادامه دهیم.
سجادی ادامه داد: بیایید قول دهیم در کنفدراسیون‌ها و فدراسیون‌های جهانی به عنوان مشاوران فنی و بین‌المللی باشیم و دیگران هم از این فرصت ها استفاده کنند. راه را برای دیگران باز کنیم؛ در وزرش آنقدر کار هست که کسی جای دیگری را تنگ نمی‌کند.
انتهای پیام/


نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات