یکشنبه 23 بهمن 1390

طرح‌های اشتغال کمیته امداد خراسان شمالی یارانه نمی‌گیرند

• نوشته شده توسط: ramin h

امسال
طرح‌های اشتغال کمیته امداد خراسان شمالی یارانه نمی‌گیرند

خبرگزاری فارس: معاون اشتغال کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان شمالی گفت: با اجرای طرح هدفمند کردن یارانه‌ها امسال به طرح‌های اشتغال این نهاد یارانه پرداخت نمی‌شود.

خبرگزاری فارس: طرح‌های اشتغال کمیته امداد خراسان شمالی یارانه نمی‌گیرند

به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد به نقل از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان شمالی، علیرضا مرادی اظهار داشت: کمیته امداد سال گذشته هفت میلیارد و 493 میلیون ریال یارانه به طرح‌های اشتغالی که از محل بنگاه‌های زود بازده اجرا شده بود پرداخت کرد.

وی اضافه کرد: بر اساس تصمیم دولت و با اجرای طرح هدفمندسازی یارانه‌ها، این مبلغ امسال به مجریان طرح‌های اشتغال پرداخت نمی‌شود.

مرادی با اشاره به اینکه تا اعلام مجدد وزارت کار مبنی بر پرداخت یارانه به طرح‌های باقی‌مانده از پذیرش کاربرگ‌های یارانه خودداری می‌شود، تصریح کرد: سال گذشته هزار و 451 طرح اشتغال از یارانه طرح‌های خود بهره‌مند شدند.

معاون اشتغال کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان شمالی اظهار داشت: این امر با هدف کمک به مجریان موفق در راستای تولید و کاهش نرخ سود بانکی انجام شد.

وی خاطر نشان کرد: درصد سود تعلق گرفته به تسهیلات اشتغال بنگاه‌های زودبازده بر اساس سال دریافت وام از سه تا 12 درصد و بسته به شرایط وام متفاوت بود که ما به التفاوت آن از سوی دولت پرداخت شد.


نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات