یکشنبه 23 بهمن 1390

کوثری و کامران عضو کمیسیون تلفیق بودجه 91 شدند

• نوشته شده توسط: ramin h

کوثری و کامران عضو کمیسیون تلفیق بودجه 91 شدند

خبرگزاری فارس: نمایندگان تهران و اصفهان از سوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس برای عضویت در کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 91 انتخاب شدند.

خبرگزاری فارس: کوثری و کامران عضو کمیسیون تلفیق بودجه 91 شدند

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، نمایندگان این کمیسیون را برای عضویت در کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1391 کل‌کشور انتخاب کردند.

بر این اساس، محمد کوثری نماینده تهران و حسن کامران نماینده اصفهان از سوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی برای عضویت در تلفیق بودجه 91 برگزیده شدند.

مصطفی کواکبیان نماینده سمنان و عضو فراکسیون اقلیت مجلس نیز برای عضویت در تلفیق کاندید شده بود که از راهیابی به این کمیسیون بازماند.

بر پایه این گزارش، طبق آیین‌نامه داخلی مجلس، پس از چاپ و تکثیر لوایح بودجه سنواتی بین نمایندگان، کمیسیون‌های تخصصی برای رسیدگی به لایحه بودجه 15 روز فرصت دارند و نمایندگان نیز باید ظرف 10 روز پیشنهادات و نظراتشان را در خصوص لایحه بودجه ارائه دهند.

سپس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه متشکل از همه اعضای کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات و 2 نفر از هر یک از کمیسیون‌های تخصصی پارلمان برای بررسی لایحه بودجه تشکیل می‌شود.

کمیسیون تلفیق که حدود 50 عضو دارد، طبق آیین‌نامه 15 روز برای بررسی لایحه بودجه فرصت دارد اما این زمان قابل تمدید است.


نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic