سه شنبه 25 بهمن 1390

تهدید سناتورهای آمریکا به مخالفت با طرح بودجه اوباما

• نوشته شده توسط: ramin h

تهدید سناتورهای آمریکا به مخالفت با طرح بودجه اوباما

خبرگزاری فارس: سناتورهای کنگره آمریکا امسال نیز همانند سال گذشته میلادی تهدید کردند که با لایحه بودجه پیشنهادی "باراک اوباما" برای سال ۲۰۱۳ نیز مخالفت خواهند کرد.

خبرگزاری فارس: تهدید سناتورهای آمریکا به مخالفت با طرح بودجه اوباما

به گزارش فارس به نقل از شبکه تلویزیونی "ای بی سی" آمریکا، "میچ مک‌کانل" رهبر اقلیت سنا اعلام کرد: من اطمینان کامل دارم که سناتورهای دموکرات در کنگره از طرح بودجه "باراک اوباما" رئیس‌جمهوری آمریکا برای سال ۲۰۱۳ حمایت نخواهند کرد.

بنا بر این گزارش، قرار است باراک اوباما لایحه بودجه سال ۲۰۱۳ آمریکا را امروز دوشنبه ارائه دهد.

سناتور مک‌کانل در ادامه اظهارات خود اعلام کرد امسال نیز دقیقا همان کاری را انجام خواهد داد که سال گذشته در هنگام تلاش سنا برای تصویب بودجه سال ۲۰۱۲ انجام داده بود و با لایحه بودجه پیشنهادی اوباما مخالفت خواهد کرد.

وی در گفت‌وگو با برنامه "فیس د نیشن" شبکه سی بی اس گفت: من سال گذشته بودجه‌ پیشنهادی اوباما را در سنا مطرح کردم، اما از آنجایی که دموکرات‌ها نمی‌خواستند طرح خود را برای بودجه سال گذشته ارائه دهند و در عین حال از این لایحه نیز حمایت نمی‌کردند، بودجه پیشنهادی ۹۷ به هیچ شکست خورد.

این سناتور جمهوریخواه ادامه داد: سناتورهای دموکرات امسال نیز با این لایحه مخالفت خواهند کرد.

این گزارش تأکید کرد: در اصل کنگره آمریکا هر ساله لایحه بودجه‌ای را تصویب می‌کند، اما در حقیقت امر شکاف موجود میان اعضای کنگره باعث شده است تا این لایحه بودجه‌ای که در ظاهر تصویب می‌شود، در عمل بی‌فایده بوده و هر از چندگاهی لوایح موقت بودجه مورد تصویب قرار گیرد.


نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic