تبلیغات
روزنامه - انتخابات شاخصه اصلی مردم‌سالاری دینی است
سه شنبه 25 بهمن 1390

انتخابات شاخصه اصلی مردم‌سالاری دینی است

• نوشته شده توسط: ramin h

هادی سیاسی چهارمحال و بختیاری سپاه:
انتخابات شاخصه اصلی مردم‌سالاری دینی است

خبرگزاری فارس: یکی از هادیان سیاسی سپاه چهارمحال و بختیاری گفت: انتخابات شاخصه اصلی مردم‌سالاری دینی است.

خبرگزاری فارس: انتخابات شاخصه اصلی مردم‌سالاری دینی است

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرکرد، علیرضا اسماعیلی بعدازظهر امروز در نشست روشنگری بسیجیان پایگاه مقاومت وردنجان، اظهار داشت: عزت، اقتدار و استقلال در عرصه دیپلماسی از برکات انقلاب اسلامی برای ملت عزیز ایران است.

وی افزود: به یمن استقامت و پایداری رهبر معظم انقلاب و مردم بصیر کشورمان در برابر توطئه‌های استکبار جهانی، هر روز بر عزت نظام مقدس جمهوری اسلامی افزوده می‌شود.

اسماعیلی به تبیین جایگاه و اهمیت نقش بسیج در جامعه پرداخت و گفت: بسیج ده‌ها میلیونی از آرمان‌های حضرت امام راحل(ره) است و در راستای بالندگی کشور در تمامی عرصه‌ها گام بر می‌دارد.

یکی از هادیان سیاسی سپاه افزود: حفاظت از دستاوردها و ارزش‌های انقلاب در کنار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یکی از وظایف ارتش بیست میلیونی بسیج است.

وی با اشاره به فرمایشات گهربار مقام معظم رهبری در نماز جمعه تهران، گفت: کسب رتبه‌های بالای علمی و اقتصادی به برکت روح انقلابی و تفکر بسیجی جوانان دانشمند این مرز و بوم حاصل می‌شود.

اسماعیلی با اشاره به انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی انتخابات را شاخصه اصلی مردم‌سالاری دینی برشمرد و گفت: حضور و مشارکت حداکثری در پای صندوق‌های رأی، بسیاری از توطئه‌ها و نقشه‌های شوم دشمنان و بدخواهان نظام را خنثی می‌کند.

وی با بیان اینکه قانون‌مداری، عدالت‌محوری و حضور حداکثری از شاخص‌های اصلی انتخابات این دوره مجلس شورای اسلامی است، افزود: همه باید با اجرای صحیح قانون و عدالت قرار دادن در کارها شائبه‌ای که توسط دشمنان داخلی و خارجی در فتنه 88 ایجاد شده بود را از هم‌اکنون خنثی کنند و با تمام تلاش در زمینه حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی فراهم آورند.

اسماعیلی با بیان اینکه انتخابات در نظام جمهوری اسلامی ایران از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است، خاطرنشان کرد: ملت آگاه و همیشه در صحنه ایران اسلامی با درک موقعیت، همیشه با بصیرت خاص خود تمامی نقشه‌های شوم دشمنان را برملا کرده‌اند.


نظرات()