سه شنبه 25 بهمن 1390

برنامه اجراهای دومین روز جشنواره موسیقی فجر

• نوشته شده توسط: ramin h

برنامه اجراهای دومین روز جشنواره موسیقی فجر

خبرگزاری فارس: بیست‌وهفتمین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر، در دومین روز از برگزاری،‌ میزبان علاقمندان به عرصه موسیقی در بخش جوان و بانوان خواهد بود.

خبرگزاری فارس: برنامه اجراهای دومین روز جشنواره موسیقی فجر

به گزارش خبرنگار موسیقی فارس، بیست‌وهفتمین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر، در دومین روز از جشنواره، «تالار وحدت» ساعت 18:30 میزبان ارکستر «آرس نووا» به سرپرستی «قیطاسی» و ساعت 21 میزبان ارکستر سمفونیک تهران به رهبری «نادر مرتضی‌پور» خواهد بود.

بنابراین گزارش، «سالن رودکی» ساعت 10:30 سمینار آهنگسازی گیتار کلاسیک توسط «فرزین تهرانیان» برگزار می‌شود و سپس ساعت 18:30 گروه «کُر سمات» به سرپرستی «آزاده عظیمی» و «کُر ثمین» به سرپرستی «تیکران سوکیاسیان» و ساعت 21 رسیتال ویلن و پیانو کشور روسیه به اجرای برنامه خواهند پرداخت.

تالار «ایوان شمس» با اجرای گروه «تریو کالین ولون» از سوئیس ساعت 18:30 و «رونین» از سوئیس و سوئد در ساعت 21 میزبان علاقمندان به موسیقی است.

«فرهنسگرای نیاوران» اجرای گروه «ژیوار» به سرپرستی و خوانندگی «ژیوار شیخ‌الاسلامی» در ساعت 16 برنامه اجرا خواهد کرد و «گیتار نوازی کلاسیک دانشجویان» ساعت 18:30 و تک‌نوازی گیتار «علیرضا تفقدی» و «حامد پورسایی» ساعت 21 برگزار خواهد شد.

«تئاتر شهر» با میزبانی گروه «سازینه» به سرپرستی «پیمان بزرگنیا» ساعت 20 همراه خواهد بود.

«فرهنگسرای ارسباران» نیز که مختص بخش نسل دیگر است ساعت 18:30 «ارکستر مجلسی چنگ» به سرپرستی «کاوه کشاورز» به روی صحنه می رود و ساعت 21 «شب کمانچه» به سرپرستی «سامر حبیبی»  به روی صحنه می‌رود.

«سالن اندیشه» ارکستر «پارس» «ناصر نظر» ساعت 18:30 در دومین روز جشنواره موسیقی به اجرای برنامه می پردازد.

«پژوهشکده فرهنگ و هنر» گروه «برزین مشهد» به سرپرستی «امیرحسین اسکندری» و «سیوار» به سرپرستی «مهدی حاجی‌قاسمی» ساعت 19 به روی صحنه خواهند رفت.

«سالن سوره حوزه هنری» ساعت 19 میزبان گروه «گندم» به سرپرستی «محمدکیا خسروی» و «بادی نوازان فجر» به سرپرستی «کاظم شرافتی» خواهد بود.

در بخش پاپ این دوره از جشنواره نیز «محسن یگانه» ساعت 18:15 و «بهنام صفوی» ساعت 21:45 در برج میلاد کنسرت خود را برگزار می‌کنند.

بخش نشست‌های تخصصی  بیست وهفتمین جشنواره موسیقی فجر در دومین روز کاری خود میزبان «مصطفی کمال پورتراب» درخانه هنرمندان است که به موضوع «ابداع نحوه ترکیب تقسیمات نامساوی ضربات و ریتم در موسیقی ایرانی» اختصاص یافته است که  ساعت 10:30 برگزار می شود.


نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic