چهارشنبه 26 بهمن 1390

برگزاری آزمون ویژه پایگاه‌های 115کهگیلویه و بویراحمد

• نوشته شده توسط: ramin h

با حضور 40 نفر صورت گرفت
برگزاری آزمون ویژه پایگاه‌های 115کهگیلویه و بویراحمد

خبرگزاری فارس: آزمون ویژه کارکنان پایگاه‌های اورژانس 115 در سالن دکتر کنعانی دانشکده پزشکی یاسوج و با حضور 40 نفر از کارکنان مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

خبرگزاری فارس: برگزاری آزمون ویژه پایگاه‌های 115کهگیلویه و بویراحمد

ضیاء رسولی پیش از ظهر امروز در حاشیه برگزاری آزمون کارکنان پایگاه‌های 115 در استان کهگیلویه و بویراحمد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج اظهار داشت: دانش فنی و تخصصی در پایگاه‌های اورژانس 115 از مهم‌ترین برنامه‌ها و اهداف این مرکز است که تاکنون اقدامات خوبی در این زمینه صورت گرفته است.

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: وزارت بهداشت، سازمان سنجش آموزش کشور و معاونت اورژانس کشور با همکاری معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در برگزاری این آزمون مشارکت داشته‌اند.

وی بیان داشت: این آزمون به منظور فراهم کردن شرایط ارتقاء تحصیلی کارکنان دارای مدرک دیپلم طرح‌ریزی شده است.

رسولی ادامه تحصیل و رشد علمی نیروهای این مرکز امدادی را ضروری دانست و ادامه داد: در آزمون خاص کارکنان پایگاه‌های اورژانس 115 که سال گذشته نیز به همین منوال برگزار شد، 40 نفر از آقایان واجدین شرایط شرکت داشته که از این میان 10 نفر برگزیده می‌شوند و به صورت تکمیل ظرفیت در مقطع کاردانی رشته فوریت‌های پزشکی ادامه تحصیل خواهند داد.

رسولی یادآور شد: نتایج برگزیدگان این آزمون که به مدت یک ساعت برگزار شد در اسرع وقت به سازمان سنجش معرفی و از طریق این مرکز اعلام خواهد شد.

این مقام مسئول در استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: افراد پذیرفته شده پس از انجام مصاحبه و معاینه می‌توانند با شروع ترم جدید، در کنار کار به تحصیل نیز بپردازند.

به گزارش فارس از یاسوج، آزمون ویژه کارکنان پایگاه‌های اورژانس 115 پیش از ظهر امروز در سالن دکتر کنعانی دانشکده پزشکی یاسوج با شرکت 40 نفر از کارکنان مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.


نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic