چهارشنبه 26 بهمن 1390

"مصطفی" الگوی بسیار مناسبی برای همه جوانان است

• نوشته شده توسط: ramin h

خواهر شهید احمدی‌روشن:
"مصطفی" الگوی بسیار مناسبی برای همه جوانان است

خبرگزاری فارس: خواهر احمدی روشن گفت: برادر شهیدم مصطفی الگوی بسیار مناسبی برای همه جوانان است و من الگوی رفتاری آن را برای خودم سر مشق قرار می‌دهم.

خبرگزاری فارس: "مصطفی" الگوی بسیار مناسبی برای همه جوانان است

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، خواهر شهید احمدی روشن ظهر امروز در جمع بسیجیان دانشجو در سپاه ناحیه امام صادق(ع) اصفهان با اشاره به اینکه از شهادت برادرم بسیار خوشحالم، اظهار داشت: فقدان مصطفی و غم از دست دادن و ندیدن او ما را اذیت می‌کند.

وی با بیان اینکه مصطفی الگوی من بود، افزود: من خواهر کوچک‌تر مصطفی و همیشه در صحبت‌های خود با دوستان از برادرم تعریف می‌کردم  و دوستانم همیشه از من سوال می‌کردند که مگر برادر تو چه خصوصیتی دارد که این قدر تعریف آن را می‌کنی.

احمدی روشن تصریح کرد: اکنون پس از شهادت برادرم همه دوستانم فهمیدند که برادر من که بوده است و من با کمال افتخار فایل احمدی روشن را یدک می‌کشم.

وی ادامه داد: مصطفی الگوی بسیار مناسبی برای همه جوانان است و من الگوی رفتاری آن را برای خودم سر مشق قرار می‌دهم.

خواهر شهید احمدی روشن بیان داشت: به توصیه برادرم بود که در رشته پلیمری ادامه تحصیل دادم و قصد دارم آرزوی برادرم که گرفتن دکترا است عمل کنم.

وی خطاب به همه بسیجیان گفت: من بسیجی نیستم اما درخواست می‌کنم از همه شما که همانند مصطفی جاذبه و با همه اقشار جوان جامعه هم صحبت باشید.

احمدی روشن تصریح کرد: بسیجی باید انعطاف‌پذیر باشد و حرف مخالف را بپذیرد و برادرم از این افرادی بود که با همه قشری دوست و شنوای حرف همه بود.

وی با تاکید به اینکه مصطفی همه خصوصیات یک انسان کامل را در سن 32 سالگی داشت، اضافه کرد: مصطفی در اوج انسانیت به شهادت رسید.

به گزارش فارس، شهید احمدی روشن دارای سه خواهر است خواهر بزرگ‌تر کارشناسی ارشد اصلاح نباتات از دانشگاه تربیت مدرس، خواهر بعدی کارشناسی ارشد اقتصاد و آخرین خواهر هم دانشجوی کارشناسی ارشد پلیمر در دانشگاه امیر کبیر است که ظهر امروز در جمع بسیجیان دانشجو در اصفهان از خانواده این شهید تجلیل شد.


نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic