تبلیغات
روزنامه - مصطفی به جای حرف زدن ‌در جهت عزتمندی نظام تلاش می‌کرد
چهارشنبه 26 بهمن 1390

مصطفی به جای حرف زدن ‌در جهت عزتمندی نظام تلاش می‌کرد

• نوشته شده توسط: ramin h

مادر شهید احمدی‌روشن:
مصطفی به جای حرف زدن ‌در جهت عزتمندی نظام تلاش می‌کرد

خبرگزاری فارس: مادر شهید احمدی روشن گفت: مصطفی احمدی روشن مصطفی به جای حرف زدن ‌در جهت عزتمندی نظام تلاش می‌کرد.

خبرگزاری فارس: مصطفی به جای حرف زدن ‌در جهت عزتمندی نظام تلاش می‌کرد

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، صدیقه سالاریان ظهر امروز در جمع بسیجیان دانشجو در سپاه ناحیه امام صادق (ع) اصفهان با بیان اینکه وقتی در جمع شما بسیجیان هستم دگرگون می‌شوم، اظهار داشت: احساس می‌کنم پسرم در بین تک تک شما نشسته است.

وی با بیان اینکه به تربیت تک فرزند پسرم حساسیت خاصی داشتم، افزود: مصطفی نمونه بارز اخلاق حسنه هم در زندگی اجتماعی و هم در زندگی فردی بود.

مادر شهید احمدی روشن با بیان اینکه این شهید بزرگوار همچون کوهی استوار تکیه‌گاهی برای خواهران خود بود، تصریح کرد: فرزندم در دوران دبستان در کنار فرزندان شهید درس خواند و از همان موقع رفتار وی شهیدگونه بود به نحوی که همیشه آن را شهید زنده خطاب می‌کردیم.

وی با اشاره به اینکه مصطفی تک پسر و بسیار مورد توجه بود، بیان داشت: در تربیت مصطفی سعی کردم کوتاهی انجام ندهم چنانکه وی بارها و بارها  از اینکه آن را«مرد بار آورده بودم» تشکر کرد.

سالاریان بیان داشت: مصطفی ایمان و اعتقادی راسخ داشت و مهم‌تر از همه این که به آنچه اعتقاد داشت عمل می‌کرد؛ همیشه به جای حرف زدن به فکر عمل کردن و تلاش برای ساختن کشور در جهت عزتمندی نظام بود.

وی با اشاره به اینکه دشمن وارد جنگ در جبهه علم و فناوری از جمله جبهه هسته‌ای، شده است، ادامه داد: دشمن می‌بیند کسانی که جلوی وی ایستاده‌اند همان نسل سومی‌ها هستند و این نسل سوم است که علم و فناوری هسته‌ای را گسترش می‌دهد.

مادر شهید احمدی روشن بیان داشت:دشمن فکر می‌کند که با کشتن مصطفی احمدی روشن‌ها این کار متوقف می‌شود، آنها پیشرفت کار خودشان را در کشتن می‌بینند ولی خیال آنها باطل است و  ما می‌دانیم که با کشته شدن یک دانشمند، یک روح تازه‌ای در حرکت جوانان به وجود می‌آید.

وی تاکید: اگر یک نفر مثل احمدی روشن شهید شود، تعدادی زیادی از جوانان می‌آیند و برای تغییر رشته داوطلب می‌شوند تا راه او را ادامه بدهند.

به گزارش فارس، مصطفی احمدی روشن ۲۱ دی‌ماه سال ۹۰ در جریان پرتاب بمب ثانیه‌ای از سوی دو نفر موتورسوار به داخل خودرو به شهادت رسید.


نظرات()