چهارشنبه 26 بهمن 1390

دریوزگی مهاجرانی در دربار سعودی یادآور گدایی منافقین از صدام است

• نوشته شده توسط: ramin h

شیخ‌الاسلام با اشاره به حضور مهاجرانی در ضیافت دیکتاتور سعودی
دریوزگی مهاجرانی در دربار سعودی یادآور گدایی منافقین از صدام است

خبرگزاری فارس: مشاور امور بین الملل رئیس مجلس با اشاره به حضور علیرضا نوری‌زاده و عطا الله مهاجرانی در اجلاس الجنادریه، با بیان اینکه بهتر است این افراد از عاقبت گدایی منافیین از صدام حسین عبرت بگیرند، گفت: مدعیان دموکراسی، جیره‌خواران و نوکران دیکتاتورها شده‌اند.

خبرگزاری فارس: دریوزگی مهاجرانی در دربار سعودی یادآور گدایی منافقین از صدام است

حسین شیخ‌الاسلام مشاور امور بین‌الملل رئیس مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به اقدامات رژیم عربستان سعودی علیه ملت‌های منطقه گفت: رژیم عربستان فاشیست‌ترین رژیمی است که امروزه می‌توان در سطح جهان پیدا کرد، این رژیم نژادپرستی را علنی کرده و در این جهت صراحتاً گام بر می‌دارد.

وی افزود: اقدامات آل‌سعود تا جایی پیش رفته که امروزه این خانواده، کشور عربستان را نیز به نام خود کرده‌اند و نام این کشور را، به نام "عربستان سعودی" تغییر داده‌اند.

مشاور امور بین‌الملل رئیس مجلس تصریح کرد: کسانی که در این خانواده متولد می‌شوند، دارای حقوق مادی و معنوی خاصی هستند، از طرفی سمت‌های سیاسی و مهم حکومتی عربستان نیز فقط به این خانواده تعلق دارد و هیچ کس نمی‌تواند این سمت‌ها را تصاحب کند.

شیخ الاسلام اضافه کرد: آل‌سعود حتی در جنگ‌های 33 روزه و 22 روزه نیز علیه ملت‌های لبنان و فلسطین اقدام کرده و به طور غیر مستقیم کشتار مسلمانان لبنان و غزه را نیز تأیید کرد.

"به جز همه این موارد اعزام نیروهای سعودی به بحرین، دخالت در امور داخلی این کشور و سرکوب قیام ضد دیکتاتوری ملت بحرین نیز برگ دیگری از کارنامه جنایت‌بار آل‌سعود است."

وی در ادامه این گفت‌وگو خاطرنشان کرد: با همه این عملکرد سیاه و همراه با خیانت‌کارانه خاندان سعودی و رژیم حاکم بر عربستان، در روزهای گذشته علیرضا نوری‌زاده و عطاء‌الله مهاجرانی که سوابق روشنی در کمک به رژیم انگلیس و همکاری با شبکه ضد ایرانی بی‌بی‌سی دارند، از حاکمان جنایت‌کار عربستان گدایی هم کرده‌اند.

مشاور امور بین‌الملل رئیس مجلس ادامه داد: البته نوری‌زاده و مهاجرانی پیش از این نوکری خود به رژیم سلطنتی انگلیس را هم اثبات کرده بودند، ولی گدایی و دست درازی این فتنه‌گران در برابر رژیمی که قاتل مسلمانان بحرین و یمن است، وطن فروشی آشکار است.

شیخ‌الاسلام در پایان با بیان اینکه نوری‌زاده و مهاجرانی که مدعی آزادی، دموکراسی و حقوق‌بشر هستند، چطور توانستند جلوی پادشاه جنایت‌کار سعودی دست‌ دراز کنند، تأکید کرد: بهتر است که فتنه‌گران از عاقبت منافقین درس بگریند چرا که روزی مسعود رجوی و اعضای دیگر گروهک تروریستی منافقین با صدام حسین دیدار کرده و از وی گدایی کرده بودند، اما سرانجام پس از سال‌ها وطن‌فروشی به جز ذلت چیزی عاید آنها نشد.


نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات