چهارشنبه 26 بهمن 1390

درخشش ورزشکار نیروی انتظامی فارس

• نوشته شده توسط: ramin h

در مسابقات دو صحرانوردی نیروهای مسلح صورت گرفت
درخشش ورزشکار نیروی انتظامی فارس

خبرگزاری فارس: معاون آموزش و تربیت فرماندهی انتظامی فارس از کسب مقام نایب قهرمانی یکی از کارکنان انتظامی این استان در مسابقات دو صحرانوردی نیروهای مسلح فارس خبر داد.

خبرگزاری فارس: درخشش ورزشکار نیروی انتظامی فارس

به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس، رحیم نوری اظهار داشت: مسابقات دو صحرانوردی نیروهای مسلح در استان فارس با حضور قهرمانان و ورزشکاران شاغل در این نیروها مستقر در استان فارس برگزار شد و ورزشکاران نیروی انتظامی نیز در رده‌های مختلف در این مسابقات شرکت کردند.

وی ادامه داد: نیروی انتظامی همواره تندرستی پرسنل خود را به عنوان یکی از راهبردهای سلامت روحی و جسمی آنان در نظر دارد و توجه به ورزش قهرمانی نیز از موضوعاتی است که در سطوح عالی فرماندهی نیروی انتظامی در استان فارس مورد توجه قرار دارد.

معاون آموزش و تربیت فرماندهی انتظامی استان فارس گفت: اسماعیل جهانبازی به عنوان یکی از نمایندگان ورزشکار نیروی انتظامی در این مسابقات شرکت داشت که موفق شد در رده سنی بالای 30 سال در میان ورزشکاران شرکت کننده به مقام نایب قهرمانی برسد.

این مسئول همچنین از برگزاری مسابقه تیراندازی نیروهای مسلح فارس به میزبانی فرماندهی انتظامی این استان خبر داد.

نوری گفت: یک دوره مسابقه تیراندازی به مناسبت دهه مبارک فجر و میلاد مسعود پیامبر گرامی اسلام (ص) و امام جعفر صادق (ع) با شرکت تیم‌های تیراندازی نیروهای مسلح استان، به میزبانی فرماندهی انتظامی فارس برگزار شد.

وی اظهار داشت: این دوره از مسابقات، در قالب تیم‌های چهار نفره در دو رشته تفنگ بادی و تپانچه بادی در مجموعه ورزشی شهید دستغیب شیراز برگزار شد.

معاون آموزش و تربیت فرماندهی انتظامی فارس گفت: در رشته تفنگ بادی، محمدجواد مسعودی از تیم قرارگاه فرماندهی انتظامی، حمید هراتی از تیم مرکز پیاده ارتش، کامران غیبی از تیم مرکز پیاده ارتش به مقام‌های اول تا سوم رسیدند.

وی در ادامه گفت: در رشته تپانچه بادی نیز موحد پاسالاری از تیم قرارگاه فرماندهی انتظامی، ابوالقاسم رضایی از تیم قرارگاه فرماندهی انتظامی، بهزاد مظمی گودرزی از تیم مرکز پیاده ارتش موفق شدند به مقام‌های اول تا سوم برسند.

وی اضافه کرد: در مجموع دو رشته نیز تیم قرارگاه فرماندهی انتظامی با یک‌هزار و 27 امتیاز، تیم مرکز پیاده با 992 امتیاز و تیم نیروی انتظامی با 553 امتیاز توانستند مقام اول تا سوم را کسب کنند.

نوری در پایان گفت: سرداور و مسئول فنی برگزاری این دوره از مسابقات را محبوبه طباطبایی و داوری مسابقات را طاهره خشنود بر عهده داشتند.


نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic