جمعه 12 اسفند 1390

هیچ‏ مشکلی در انتخابات رایانه‏ای دامغان وجود ندارد

• نوشته شده توسط: ramin h

فرماندار دامغان:
هیچ‏ مشکلی در انتخابات رایانه‏ای دامغان وجود ندارد

خبرگزاری فارس: فرماندار شهرستان دامغان اعلام کرد: به یاری خداوند متعال و همراهی مردم، هیچ‏ مشکلی در برگزاری انتخابات رایانه‏ای در دامغان وجود ندارد.

خبرگزاری فارس: هیچ‏ مشکلی در انتخابات رایانه‏ای دامغان وجود ندارد

مرتضی علی‏آبادی صبح امروز پس از حضور در شعبه ثابت شماره سه شهری مستقر در حسینیه حضرت ابوالفضل (ع) دامغان رای خود را به صورت رایانه‏ای ثبت کرد و سپس در گفت‏وگو با خبرنگار فارس در دامغان اظهار داشت: تمام مقدمات برای برگزاری انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان دامغان فراهم است و هیچ‏گونه مشکلی وجود ندارد.

وی اضافه کرد: برای برگزاری انتخابات امروز در شهرستان دامغان، 94 شعبه اخذ رای ثابت و سیار پیش‏بینی شده است.

رئیس هیئت اجرایی نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان دامغان تصریح کرد: از این تعداد شعبه اخذ رای، شش شعبه ویژه خواهران است.

علی‏آبادی یادآور شد: انتخابات در شهرستان دامغان به صورت تمام الکترونیک در حال برگزاری است و هیچ‏گونه مشکلی در روند برگزاری انتخابات و اخذ رای از واجدان شرایط وجود ندارد.

فرماندار شهرستان دامغان گفت: امیدواریم مردم شهرستان دامغان در ساعات اولیه اخذ رای با حضور در پای صندوق‏ها بتوانند رای دهند.

در شهرستان دامغان، 10 نفر کاندیدای نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شدند که از این تعداد، یک نفر انصراف خود را از حضور در عرصه انتخابات کتبا به فرمانداری این شهرستان اعلام کرد.

انتهای پیام/س20


نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic