جمعه 12 اسفند 1390

حضور پرشور مردم در شعب اخذ رای حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا

• نوشته شده توسط: ramin h

در ساعات اولیه صبح صورت گرفت
حضور پرشور مردم در شعب اخذ رای حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا

خبرگزاری فارس: مردم حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا از ساعات اولیه روز همپای دیگر مردم این استان و کشور در پای صندوق‌های رای حضور پیدا کردند.

خبرگزاری فارس: حضور پرشور مردم در شعب اخذ رای حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا

به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، مردان و زنان دیار آریوبرزن این‌بار نیز مانند دوره‌های گذشته انتخابات به محل شعب اخذ رای رفتند تا یک بار دیگر به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، آری بگویند.

بر پایه این گزارش بسیاری از مردم از ساعت هفت صبح در پشت درهای بسته ماندند تا مسئولان برگزاری انتخابات زمان اعلام رای‌گیری را در ساعت هشت صبح اعلام کردند و مردم موفق به حضور در شعب رای‌گیری شدند.

در گفت‌وگوی خبرنگار فارس با مردم حاضر در صفوف رای‌گیری، همه افراد متفق‌القول بر حضور حداکثری در انتخابات تاکید داشتند و معتقد بودند که این حضور تیری است به قلب دشمن که به دستور مقام معظم رهبری وظیفه و تکلیفی است برای همه رهروان خون شهدا.

با این حضور پر شور مردم که برای رای دادن بی‌تابی می‌کنند، پیش‌بینی می‌شود که مشارکت مردم استان کهگیلویه و بویراحمد در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به مرز 100 درصد برسد.

استان کهگیلویه و بویراحمد در چند دور گذشته انتخابات بیشترین مشارکت را در پای صندوق‌های رای داشته‌ است.

به گزارش فارس، مردم این استان برای انتخاب سه نماینده از میان 19 نامزد تایید صلاحیت شده آرای خود را در سراسر این استان به 643 صندوق اخذ رای می‌ریزند.

انتهای پیام/صا20


نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic