جمعه 12 اسفند 1390

رشید: ستاد انتخابات از سال گذشته در خراسان‌جنوبی تشکیل شده است

• نوشته شده توسط: ramin h

/لحظه به لحظه با انتخابات مجلس نهم/-335
رشید: ستاد انتخابات از سال گذشته در خراسان‌جنوبی تشکیل شده است

خبرگزاری فارس: استاندار خراسان‌جنوبی گفت: از حدود یک سال گذشته ستاد انتخابات مجلس نهم در استان شکل گرفت.

خبرگزاری فارس: رشید: ستاد انتخابات از سال گذشته در خراسان‌جنوبی تشکیل شده است

به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند،‌ قهرمان رشید دقایقی پیش در جمع خبرنگاران استان اظهار داشت: تلاش‌ها و اقدامات بسیاری در بعد کمی و کیفی در کمیته‌های شش‌گانه صورت گرفته و امروز همه چیز برای برگزاری انتخاباتی باشکوه در استان آماده است.

وی اظهار داشت: برای هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن انتخابات مجلس نهم دوره‌های آموزشی و توجیهی مختلف برای کلیه عوامل اجرایی در رده‌های مختلف اجرایی نیز برگزار شده است.

استاندار خراسان‌جنوبی خاطرنشان کرد: به لطف خدا و اهتمام تمامی دست‌اندرکاران امر انتخابات زمینه و بستر مناسب برای حضور فراگیر مردم در انتخابات فراهم شده است.

رشید با بیان اینکه همه در این انتخابات مسئول هستند، افزود: تمامی رده‌های مختلف اجرایی در برگزاری مطلوب و مناسب این انتخابات مسئول هستند و هر کس مسئولیت بیشتری داشته باشد به طور یقین وظیفه سنگین‌تر و خطیرتری بر دوش خواهد داشت.

رشید یادآور شد: در حال حاضر 120 شبکه فارسی زبان ماهواره‌ای بسیج شده‌اند تا مردم را مأیوس کرده و شرکت در انتخابات را کمرنگ جلوه دهند.

وی، سالم‌ترین و بهترین انتخابات را در ایران دانست و ادامه داد: انتخابات در ایران نسبت به سایر کشورها از اهمیت بالایی برخوردار و دارای جایگاه خاصی است.

استاندار خراسان‌جنوبی با بیان اینکه تمام هجمه‌های دشمن و تحریم‌ها نشان از برگزاری انتخاباتی سخت و مهم در ایران است، گفت: باید مردم و مسئولان تلاش و آمادگی مضاعفی نسبت به گذشته داشته باشند تا بتوان نسبت به توطئه‌های آنان برنامه‌ریزی و اقدام لازم را انجام داد.

رشید به موضوع حضور هدفمند منافقان در کشورهای همسایه برای فشار به انقلاب اسلامی اشاره کرد و یادآور شد: منافقان و دشمنان در صدد هستند تا حضور مردم در انتخابات را کمرنگ جلوه دهند.

استاندار خراسان‌جنوبی انتخاب اصلح را در این انتخابات مهم دانست و افزود: همان‌طور که رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی بارها فرموده‌اند، انتخاب اصلح مهم است اما در این برهه حساس و سرنوشت‌ساز از انقلاب اسلامی حضور فراگیر و گسترده مردم مهم‌تر است و امید است که مردم یک بار دیگر با حضور پرشکوه در عرصه انتخابات سیلی محکم‌تری بر چهره نظام سلطه بزنند.

انتهای پیام/ح20


نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic