جمعه 12 اسفند 1390

ساخت اردوگاه‌های آموزشی و امدادی جوانان هلال احمر در تمام استان‌های کشور

• نوشته شده توسط: ramin h

رئیس سازمان جوانان هلال احمر در گفت‌وگو با فارس خبر داد
ساخت اردوگاه‌های آموزشی و امدادی جوانان هلال احمر در تمام استان‌های کشور

خبرگزاری فارس: رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر از ساخت اردوگاه‌های آموزشی، فرهنگی و امدادی برای جوانان تمام استان‌های کشور خبرداد.

خبرگزاری فارس: ساخت اردوگاه‌های آموزشی و امدادی جوانان هلال احمر در تمام استان‌های کشور

محمد جواد جعفریان در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس با اشاره به تکمیل 11 اردوگاه آموزشی، فرهنگی و امدادی جوانان هلال احمر که تا 70 درصد فرآیند ساخت و ساز آن در برخی استان‌های کشور در سال 90 صورت پذیرفته است اظهار داشت: سازمان جوانان هلال احمر در تلاش است تا در سال 91 نیز کلنگ ساخت 10 اردوگاه دیگر را نیز در استان‌های کشور به زمین زده شود.

وی با اشاره به ساخت اردوگاه جوانان هلال احمر در کشور تاجیکستان بعنوان نخستین اردوگاه بین‌المللی جوانان کشورمان افزود: در حال حاضر ساخت اردوگاه‌های سازمان جوانان هلال احمر در استان‌های گلستان، اصفهان، خراسان جنوبی، خوزستان، خراسان رضوی، کرمانشاه، اردبیل، سمنان و البرز در حال تشکیل است.

جعفری خاطرنشان کرد: این اردوگاه‌ها در زمینه‌های ملکی جمعیت هلال احمر براساس نیاز و تعداد اعضا در استان‌های کشور صورت می‌پذیرد و سعی بر آن داریم تا در تمام استان‌های کشور (31 استان) اردوگاه‌های آموزشی، فرهنگی و امدادی برای جوانان کشور ساخته شود.

انتهای پیام/

 


نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic