جمعه 12 اسفند 1390

تکلیف تعطیلی مدارس شعب اخذ رای در البرز

• نوشته شده توسط: ramin h

شامگاه امشب اعلام می‌شود
تکلیف تعطیلی مدارس شعب اخذ رای در البرز

خبرگزاری فارس: مدیر کل آموزش و پرورش استان البرز گفت: تکلیف تعطیلی و یا دایر بودن مدارسی که امروز در استان البرز از آنها به عنوان شعبه اخذ رای استفاده شده است، شامگاه امشب مشخص می‌شود.

خبرگزاری فارس: تکلیف تعطیلی مدارس شعب اخذ رای در البرز

اکبر حلیمی مدیر کل آموزش و پرورش استان البرز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: همواره در زمان برگزاری رقابت‌های انتخاباتی، آموزش و پرورش همکاری بسیار نزدیکی با ستادهای انتخابات در سراسر کشور دارد.

وی تصریح کرد: در امر برگزاری نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز آموزش و پرورش البرز تعامل و همراهی خوبی با هیئت‌های اجرایی و نظارت در این استان داشته است.

این مسئول ادامه داد: از آنجایی که اکثر فرهنگیان، معلمان آموزش و پرورش و اولیای مدارس جزو افراد امین، صادق و مورد اعتماد استان البرز هستند، امروز بسیاری از کارکنان و ماموران این اداره کل به عنوان اعضای هیئت‌های اجرایی و نظارت در انتخابات به انجام وظیفه پرداختند. از سوی دیگر بسیاری از مدارس در استان البرز به عنوان شعبه اخذ رای اعلام و در حال حاضر مردم با حضور در این مدارس رای خود را به صندوق‌ها می‌اندازند.

وی تصریح کرد: طبیعی است که پس از پایان انتخابات، فعالیت شعب اخذ رای به اتمام نرسیده و کار شمارش آرا و انتقال اسناد و صندوق‌ها بر اساس قانون باید انجام شود.

مدیر کل آموزش و پرورش استان البرز اعلام کرد:‌ زمان پایان نهایی فعالیت حوزه‌های رای‌گیری با توجه به میزان حضور مردم در هر شعبه متفاوت است، به همین دلیل ما نمی‌توانیم در مورد همه این مدارس به یک صورت تصمیم‌گیری کنیم.

حلیمی اظهار داشت: اولویت ما دایر بودن مدارس و حضور دانش‌آموزان در کلاس‌های درس است تا آسیبی به روند تحصیل آنها وارد نشود.

وی ادامه داد: به هر حال در این زمینه امشب جلسه‌ای داشته و با بررسی شرایط مدارسی که به عنوان حوزه‌های رای‌گیری فعال بودند، درباره دایر و یا تعطیل بودن این مدارس تصمیم‌گیری می‌کنیم.در صورتی که مدارس فوق و یا تعدادی از آنها تعطیل باشند،‌ اطلاع‌رسانی لازم به مردم انجام خواهد شد.

انتهای پیام/خ۲۰


نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات