جمعه 12 اسفند 1390

توان: حضور پرشور مردم پای صندوق‎‌های رای سبب اقتدار نظام می‎شود

• نوشته شده توسط: ramin h

از گلستان تا بهارستان - 231
توان: حضور پرشور مردم پای صندوق‎‌های رای سبب اقتدار نظام می‎شود

خبرگزاری فارس: عضو ستاد انتخابات استان گلستان گفت: حضور پرشور مردم پای صندوق‎‌های رای سبب اقتدار نظام می‎شود و هر چه این مشارکت بیشتر باشد به اقتدار ایران افزوده خواهد شد.

خبرگزاری فارس: توان: حضور پرشور مردم پای صندوق‎‌های رای سبب اقتدار نظام می‎شود

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، فریدون توان صبح امروز در ستاد انتخابات استان در گفت‎وگو با خبرنگاران استان اظهار داشت: حضور مردم در انتخابات یک تکلیف شرعی است و همانند نماز اول وقت، بافضیلت است.

وی تصریح کرد: حدود 3 هزار نفر نیروی اجرایی در این مرحله از انتخابات در گلستان مشغول فعالیت هستند و تعداد خودروهایی که در اختیار ستادهای انتخابات استان قرار گرفته نیز تعداد 2 هزار و 553 دستگاه است.

مسئول کمیته پشتیبانی ستاد انتخابات استان گلستان اضافه کرد: اقلام دیگری که در شعبات انتخابات وجود دارد شامل یک هزار و 289 دستگاه چاپگر، یک هزار و 311 دستگاه کامپیوتر، و 12 هزار و 272 نفر نیروهای ستادی در استان روند انتخابات را سرعت می‎بخشند.

توان با بیان اینکه این دوره از انتخابات از حساسیت ویژه‎ای برخوردار است، خاطرنشان کرد: مردم باید با لبیک به فرامین رهبری یک تو دهنی محکم به دشمنان نظام و انقلاب می‎زنند، لذا باید حضور خود را با اهمیت بدانند و یقیناً با مشارکت حداکثری خود حماسه‎ای بزرگ خلق خواهند کرد.

وی با بیان اینکه در بحث امنیت تاکنون مشکلی نداشته‎ایم، متذکر شد: با تدابیری که از ماه‎ها قبل اندیشیده شده راهکارهای امنیتی مناسب اتخاذ شد که به شکرانه الهی تمام صندوق‎های اخذ رای در زمان مناسب در جایگاه خود قرار گرفتند و روند انتخابات به خوبی پیش می‎رود.

مسئول کمیته پشتیبانی ستاد انتخابات استان گلستان اذعان داشت: امیدوارم بیش از 70 درصد مردم در استان گلستان مشارکت جدی داشته باشند تا گلستان از رتبه پنجمی که در دوره‎های قبل به دست آورده به رتبه‎های بالاتری دست پیدا کند.

توان در پایان به ویژگی‎های یک نماینده اصلح اشاره کرد و متذکر شد: نمایندگان باید افرادی اصلح، ساده‎زیست، پایبند به ولایت، نظام و قانون اساسی باشند.

انتهای پیام/ن۲۰


نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic