جمعه 19 اسفند 1390

تمام راه‌های روستایی تکاب بسته هستند

• نوشته شده توسط: ramin h

فرماندار تکاب:
تمام راه‌های روستایی تکاب بسته هستند

خبرگزاری فارس: فرماندار تکاب گفت: راه‌های اصلی فقط به اندازه عرض یک ماشین باز بوده و راه‌های روستایی کاملاً بسته هستند.

خبرگزاری فارس: تمام راه‌های روستایی تکاب بسته هستند

محمدعلی داعی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار داشت: از حدود چند روز پیش ستاد بحران شهرستان در حال آماده‌باش فوری بوده و تمام اکیپ‌های راهداری و امداد و نجات به صورت 24 ساعته فعالیت می‌کنند و فرمانداری نیز با تمام تلاش در حال تلاش در برای بازگشایی معابر هستند.

وی افزود: در حال حاضر معابر اصلی و تمام روستاها به علت بارش سنگین برف و عدم ایمنی کافی مسدود است.

داعی اضافه کرد: در اثر بارش سنگین برف در مدت بیش از دو ماه تمام راه‌های اصلی این شهرستان تهدید می‌شوند و راه‌های اصلی از هر 2 طرف مسدود است و فقط امکان تردد یک ماشین ‌در عرض راه‌های اصلی وجود دارد و مسیرهای تکاب به طرف مایین‌بلاغ و تکاب به دندی در حال حاضر مسدود هستند.

این مسئول در ادامه تصریح کرد: اداره راه شهرستان از شب گذشته مشغول بازگشایی معابر اصلی شهرستان هستند و تا 3 روز دیگر راه‌های شهری باز می‌شوند.

داعی با بیان اینکه مدارس در شهرستان‌ باز است،گفت: در روستاهایی که امکان رفت‌ و‌ آمد برای معلم‌ها وجود ندارد معلم‌ها در روستاها ساکن شدند تا در روستاها مدارس تعطیل نشوند.

فرماندار تکاب در ادامه با بیان اینکه هوای شهرستان تکاب آفتابی است، گفت: با وجود آفتابی بودن شهرستان هوا سرد است و باد برف‌های اطراف و حتی برف خارج از شهر را به داخل شهر می‌آورد.

این مسئول با بیان اینکه تلاش برای باز کردن مسیرها همچنان ادامه دارد، گفت: ابتدا مسیرهای اصلی که تردد در آنها زیاد است باز می‌شود سپس راه‌های روستایی را که همگی بسته است سریعاٌ بازگشایی می‌شوند.

انتهای پیام/صا20/گ2000


نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic