جمعه 19 اسفند 1390

4 هزار ساروی از مناطق عملیاتی جنوب بازدید می‌کنند

• نوشته شده توسط: ramin h

در قالب 100 کاروان
4 هزار ساروی از مناطق عملیاتی جنوب بازدید می‌کنند

خبرگزاری فارس: فرمانده سپاه ناحیه ساری گفت: 4 هزار ساروی در قالب 100 کاروان زیارتی از مناطق عملیاتی جنوب کشور بازدید می‌کنند.‌

خبرگزاری فارس: 4 هزار ساروی از مناطق عملیاتی جنوب بازدید می‌کنند

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری عظیم وریجی صبح امروز در جلسه اعضای ستاد راهیان نور شهرستان ساری اظهار داشت: اعزام کاروان‌های راهیان نور گام بلندی در مسیر بازخوانی ارزش‌ها و دستاوردهای دفاع عاشورایی است.

وی تصریح کرد: دفاع مقدس ما سرشار از آموزه‌ها و تعالیم تعالی‌بخش است و انتقال ارزش‌های آن به نسل‌های جامعه اسلامی ضرورتی اجتناب‌ناپذیر است.

وی با اشاره به شکست ابهت غرب و شرق به دست رزمندگان اسلام در جنگ تحمیلی گفت: خودباوری ایجاد شده در جنگ تحمیلی غرب علیه کشورمان تحسین دوست و دشمن را برانگیخت و به جهانیان ثابت کرد که ایرانیان با اتکال به اسلام ناب محمدی همه ناممکن‌های روی کاغذ را ممکن می‌کنند.

وریجی اذعان داشت: ملت ایران در جنگ تحمیلی و تحریم اقتصادی صبورانه و با روحیه مقاومت کردند و در دوران جنگ در بحث ساخت سلاح‌های جنگی تا مرز خودکفایی نیز پیش رفتند.

وی با اشاره به نقش تفکر بسیجی در دفاع مقدس گفت: تفکر بسیج در مدرسه عشق امام(ره) شکل یافت و تربیت‌یافتگان امام خمینی(ره) زیباترین حماسه قرن را رقم زدند.

فرمانده سپاه ناحیه ساری در ادامه تاکید کرد: امروز قداست بسیجیان مرهون ایثار و شهادت‌طلبی دوران دفاع مقدس است است و انگیزه قوی مذهبی نیرویی بود که امت به پا خاسته ایران اسلامی را به عرصه‌های مصاف با دشمنان اسلام کشاند.

وی تاکید کرد: ولایتمداری رمز پیروزی رزمندگان اسلام در دفاع مقدس بود.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه ساری نیز گفت: بازدید از مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس نقش بسیار مهمی در ارتقای سطح آگاهی و بصیرت نسل جوان امروز در برابر هجمه و جنگ نرم دشمن دارد.

حجت‌الاسلام ابوالحسن بریمانی با اشاره به مقام والای شهیدان در دفاع جانانه از کشورمان گفت: شهدا با درک مفاهیم ایمان و ایثار در باور و اعتقادات خویش زمینه شکست دشمنان اسلام را به وجود آوردند.

مسئول نهاد نمایندگی سپاه ناحیه ساری در پایان گفت: مسیری که شهدا برای ما ترسیم کردند مسیر سعادت‌بخش و عزت‌آفرین است و سعادت دنیا و آخرت ما در آن قرار دارد.

انتهای پیام/و۲۰/چ3000


نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات