جمعه 19 اسفند 1390

عملکرد فرمانداری و شهرداری‌های آذربایجان‌شرقی ارزیابی و رتبه‌بندی می‌شود

• نوشته شده توسط: ramin h

به منظور ارائه بهترین خدمات به گردشگران در ایام نوروز
عملکرد فرمانداری و شهرداری‌های آذربایجان‌شرقی ارزیابی و رتبه‌بندی می‌شود

خبرگزاری فارس: دبیر ستاد دائمی تسهیلات سفر آذربایجان‌شرقی از ارزیابی و رتبه‌بندی عملکرد شوراها و شهرداری‌ها به منظور ارائه بهترین خدمات به گردشگران در ایام نوروز خبر داد.

خبرگزاری فارس: عملکرد فرمانداری و شهرداری‌های آذربایجان‌شرقی ارزیابی و رتبه‌بندی می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، تراب محمدی صبح امروز در جمع مسئولان ستاد تسهیلات سفر استان اظهار کرد: به دستور استاندار آذربایجان‌شرقی و به منظور ارتقای کمی و کیفی ارائه خدمات به گردشگران در تمام شهرها و شهرستان‌های استان، عملکرد نوروزی تمام شهرداری‌ها و فرمانداری‌های آذربایجان‌شرقی ارزیابی می‌شود.

وی افزود: فرمانداری‌ها و شهرداری‌ها به عنوان اصلی‌ترین اعضای ستاد تسهیلات سفر استان، از سوی استاندار آذربایجان‌شرقی به عنوان رئیس این ستاد مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.

وی تصریح کرد: این ارزیابی بر اساس میزان رضایت گردشگران ورودی به این شهرها از خدمات و امکانات رفاهی ارائه شده، انجام می‌شود.

محمدی خاطرنشان کرد: پس از اتمام تعطیلات نوروز، با توجه به عملکرد خوب یا ضعیف شهرها و شهرستان‌های مختلف استان، شهرداران و فرمانداران مسئول از سوی استاندار آذربایجان‌شرقی مورد تشویق و یا تذکر و اخطار قرار می‌گیرند.

دبیر ستاد دائمی تسهیلات سفر استان یادآور شد: تمام سازمان‌های مسئول و عضو در ستاد تسهیلات سفر استان، طرح‌های نوروزی خود را در آستانه سال نو آغاز می‌کنند تا بهترین خدمات ممکن به گردشگران ارائه شده و سفری خاطره‌انگیز برای مسافران فراهم شود.

محمدی تاکید کرد: آماده‌سازی بیش از 25 کمپ گردشگری در تمام شهرستان‌های استان و تبریز، آمادگی جاده‌ها و راه‌های مواصلاتی استان، طرح‌های امداد نوروزی، آمادگی اماکن زیارتی و مساجد، خدمات‌رسانی ویژه پایانه‌های مسافربری، راه‌آهن و فرودگاه و رسیدگی به مجتمع‌های خدماتی بین راهی بخشی از اقدامات ستاد تسهیلات سفر در آستانه نوروز به شمار می‌رود.

وی اظهار امیدواری کرد، نوروز امسال با بهره‌گیری از ظرفیت و توانایی تمام سازمان‌ها و دستگاه‌های مرتبط با ستاد تسهیلات سفر استان و فراهم کردن زیرساخت‌های مورد نیاز، شاهد حضور قابل توجه گردشگران در آذربایجان‌شرقی و جلب رضایت آنها خواهیم بود. 

انتهای پیام/و۲۰/چ3000


نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic