یکشنبه 21 اسفند 1390

کنار گذاشتن تعصبات منطقه‌ای برای پیشرفت تحصیلی دانش‌آموزان

• نوشته شده توسط: ramin h

فرماندار آبیک تأکید کرد
کنار گذاشتن تعصبات منطقه‌ای برای پیشرفت تحصیلی دانش‌آموزان

خبرگزاری فارس: فرماندار آبیک گفت: از مردم می‌خواهیم که تعصبات منطقه‌ای را کنار بگذارند و نسبت به تحصیل فرزندانشان در مدارس شبانه‌روزی روستاها همکاری لازم را با آموزش و پرورش داشته باشند.

خبرگزاری فارس: کنار گذاشتن تعصبات منطقه‌ای برای پیشرفت تحصیلی دانش‌آموزان

به گزارش خبرگزاری فارس از آبیک، هوشنگ اعلایی امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان آبیک که در سالن جلسات اداره آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: آستان قدس رضوی با تأکیدات و سفارشات مسئولان شهرستان مدرسه‌ای بزرگ با تجهیزات مناسب و اختصاص بیش از 700 میلیون ریال برای نصب تجهیزات را در روستای زیاران احداث کرده که می‌تواند به عنوان دبیرستان شبانه‌روزی پسرانه خدمات بسیار خوبی را به دانش‌آموزان ارائه دهد.

وی افزود: تجربه ثابت کرده است کسانی که برای تحصیل دور از منزل‌شان از منطقه‌ای به منطقه دیگر مهاجرت کرده‌اند، در تحصیلات موفقیت بیشتر و چشمگیرتری نسبت به دیگر افراد داشته‌اند.

فرماندار آبیک، احداث پل مناسب روی رودخانه در حوالی مدرسه شبانه‌روزی را ضروری برشمرد و خاطر نشان کرد: دانش‌آموزان برای تردد به این مدرسه و عبور از رودخانه دچار مشکل می‌شوند، چراکه محل احداث این مدرسه جزو مناطق حادثه‌خیز شهرستان است که امیدواریم با کمک معاون عمرانی استاندار قزوین، بودجه‌ای برای احداث پل بر روی رودخانه نزدیک مدرسه تأمین شود.

اعلایی با اشاره به حضور پرشور مردم در انتخابات اذعان کرد: با وجود توطئه‌ها و اهداف دشمنان، مردم با حضوری گسترده از آرمان‌های امام راحل، شهدا و منویات مقام معظم رهبری دفاع کردند.

وی ادامه داد: براساس ارزیابی‌هایی که روی استان قزوین صورت گرفته، شهرستان آبیک در رتبه نخست شاخصه‌ها در برگزاری انتخابات قرار گرفت.

فرماندار آبیک بر رفع مشکلات حوزه آموزش و پرورش از سوی مسئولان شهرستانی تأکید کرد و یادآور شد: مسئولان باید شخصا در جلسات حضور یابند تا نسبت به طرح مشکلات و رفع آنها تسریع شود.

انتهای پیام/ش20


نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات