یکشنبه 21 اسفند 1390

کارگاه آموزشی ویژه اصناف در سمنان برپا می‏شود

• نوشته شده توسط: ramin h

به منظور فراگیری احکام بیع
کارگاه آموزشی ویژه اصناف در سمنان برپا می‏شود

خبرگزاری فارس: رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سمنان از برگزاری کارگاه آموزشی ویژه اصناف و بازاریان در این شهرستان به منظور فراگیری احکام بیع خبر داد.

خبرگزاری فارس: کارگاه آموزشی ویژه اصناف در سمنان برپا می‏شود

حجت‏الاسلام یدالله تقوی‏نیا امروز در گفت‏وگو با خبرنگار فارس در سمنان با بیان اینکه کارگاه آموزشی ویژه اصناف و بازاریان در سمنان برگزار می‏شود، اظهار داشت: صنوف مختلف و بازاریان به منظور فراگیری احکام بیع و معامله و مواردی که در شرع مقدس اسلام در خصوص خرید و فروش حلال یا حرام شمرده شده در این کارگاه آموزشی شرکت می‏کنند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سمنان تصریح کرد: کسب روزی حلال و دوری از آنچه دین اسلام آنها را حرام شمرده و معامله آنها حرام بوده، یکی از اهداف برگزاری این کارگاه آموزشی است.

تقوی‏نیا اظهار داشت: دین اسلام دستورات بسیار زیادی در خصوص معامله دارد و بهتر است صنوف برای یادگیری، آموزش و استفاده آن دستورات در معاملات تلاش کنند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سمنان اضافه کرد: متاسفانه در مواردی از معاملات دیده می‏شود که برخی از صنوف بدون در نظر گرفتن احکام و دستورات دین اسلام معاملاتی انجام می‏دهند و این سبب خسران و معصیت است.

وی یادآور شد: این کارگاه آموزشی در قالب 16 ساعت و با حضور 50 نفر از صنوف و بازاریان در فروردین ماه 91 برگزار می‏شود.

انتهای پیام/آ30


نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات