یکشنبه 21 اسفند 1390

اجرایی شدن طرح 3-3-6 نیازمند همکاری جدی ادارات آموزش و پرورش است

• نوشته شده توسط: ramin h

بخشدار بردخون:
اجرایی شدن طرح 3-3-6 نیازمند همکاری جدی ادارات آموزش و پرورش است

خبرگزاری فارس: بخشدار بردخون گفت: اجرایی شدن طرح 3-3-6 در مدارس استان بوشهر نیازمند همکاری جدی و گسترده ادارات و مناطق اموزش و پرورش در سطح استان است.

خبرگزاری فارس: اجرایی شدن طرح 3-3-6 نیازمند همکاری جدی ادارات آموزش و پرورش است

 به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر مسعود محمدپور عصر امروز در نشست شورای آموزش و پرورش بخش بردخون اظهار داشت: باید ببینیم اگر کمبودی در این زمینه وجود دارد با برنامه‌ریزی به مراجع ذی‌صلاح منعکس شود تا پیش از آغاز سال تحصیلی مشکلی در منطقه نداشته باشیم و اولیا از این موضوع نگرانی نداشته باشند.

وی با اشاره به لزوم تجلیل و تکریم مقام معلم افزود: مقام معلم بسیار والا و بالاست و انتظار داریم در ایام هفته معلم به شایستگی از تلاش‎های این قشر تأثیرگذار تجلیل شود.

محمّدپور در ارتباط با اسکان مسافران نوروزی اضافه کرد: مقدمات حضور هموطنان در این منطقه فراهم شده و با همکاری ارگان‎ها و ادارات ذیربط برای رفاه و آسایش مسافران نوروزی همه تلاش خود را به کار می‎گیریم.

وی خاطر نشان کرد: امیدواریم بتوانیم فضای دلپذیری برای مهمانان نوروزی در این منطقه فراهم کنیم.

بخشدار بردخون با تاکید بر حضور همه اعضا در جلسات شورا گفت: مدیر کل منابع طبیعی استان در زمینه واگذاری زمین برای احداث بوستان دانش‌آموزی در بردخون قول مساعدت دادند.

وی افزود: چمن مصنوعی مجتمع ورزشی به زودی نصب می‌شود و فهرستی از مدارس تخریبی و احداثی به شهرستان و استان اعلام می‎شود تا اقدامات عملی صورت گیرد.

رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه بردخون نیز در این نشست گفت: نظام تعلیم و تربیت بدون همراهی مردم و مسئولان قادر به کاری نیست.

حسین مصلحی‌پور اظهار داشت: اگر مشارکت عمومی در این زمینه نباشد و کمک‎های مردمی و دولتی به امر آموزش اختصاص نیابد اهداف از پیش تعیین شده محقق نمی‎شود و نسل آینده‎ساز زیان می‎بیند.

وی افزود: تاکنون 22 کلاس در مدارس منطقه هوشمند شده و انتظار داریم این تعداد در سال آینده افزایش یابد که با توجه به مصوبه دولت امیدواریم ادارات در این امر مشارکت داشته باشند.

مصلحی‌پور اضافه کرد: ستاد اسکان مسافران نوروزی در منطقه تشکیل شده و کمیته‎های آن فعال است که دو مدرسه به عنوان مراکز اصلی و مدارس پشتیبان آماده شده‎اند.

وی ادامه داد: امکانات مورد نیاز مهمانان در این اماکن پیش‌بینی و در اختیار هموطنان قرار می‎گیرد تا ایامی شاد را در منطقه سپری کنند.

رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه بردخون خاطر نشان کرد: ستاد بزرگداشت مقام معلم در منطقه تشکیل شده و اقدامات لازم برای معرفی معلمان نمونه به استان صورت گرفته و امیدواریم مشارکت خوبی داشته باشیم تا از معلمان تجلیل شایسته انجام شود هر چند معلمان اهمیتی به مادیات نمی‌دهند و انتظار دارند ارزش کارشان مشخص شود.

مصلحی‌پور تصریح کرد: طرح 3-3-6 در منطقه به خوبی اجرا می‎شود اما در زمینه فضا با کمبود چهار کلاس مواجه هستیم که یک فضای آموزشی در حال احداث نیازمند تأمین اعتبار است و دو مدرسه احداثی و دو مدرسه تخریبی و بازسازی در منطقه داریم که امیدواریم با مشارکت مسئولان و مردم این طرح‎ها با سرعت به مرحله اجرا برسد.

وی از خیرین خواست به یاری آموزش و پرورش بیایند و در احداث فضاها و تشویق نخبگان و برجستگان علمی و تربیتی و کمک به دانش‌آموزان نیازمند و گسترش فعالیت‎های دینی و فرهنگی به یاری این اداره بیایند.

انتهای پیام/ش10/د1000


نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic