دوشنبه 22 اسفند 1390

شرکت‌های حمل و نقل بار و مسافر متخلف در انتظار مجازات باشند

• نوشته شده توسط: ramin h

مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان اردبیل:
شرکت‌های حمل و نقل بار و مسافر متخلف در انتظار مجازات باشند

خبرگزاری فارس: مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان اردبیل گفت: شرکت‌های حمل و نقل بار و مسافر متخلف که در ایام نوروز اقدام به سواستفاده از فضای پیش آمده بکنند، به شدت مجازات می‌شوند.

خبرگزاری فارس: شرکت‌های حمل و نقل بار و مسافر متخلف در انتظار مجازات باشند

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، عبدالحسین علی‌اکبری عصر امروز در نشست با جمعی از فعالان عرصه حمل و نقل بار و مسافر در اردبیل اظهار داشت: شرکت‌های حمل و نقل مسافر ما با تمام ظرفیت برای جابه‌جایی مسافران و گردشگران نوروزی آماده شدند و طرح استقبال از بهار ما نیز از 25 اسفندماه شروع می‌شود.

وی تصریح کرد: قرار است در نوروز امسال مسافران اتوبوس خدمات مناسبی را دریافت کرده و با کمترین تأخیر حرکت خودروها و انجام وظایف به آنها را با رفتار و اخلاق شایسته شاهد باشیم.

علی‌اکبری خاطر نشان کرد: شرکت‌های حمل و نقل استان اردبیل در ایام نوروز از لحاظ ایمنی وسایط نقلیه کنترل می‌شوند تا مبادا گرفتاری برای مردم و مسافران به وجود آید.

این مسئول اضافه کرد: مدیران فنی شرکت‌های حمل و نقل باید این کنترل و پایش فنی را انجام دهند تا سفرهای امسال با کمترین دغدغه و کاهش اضطراب و نگرانی انجام شود.

وی ادامه داد: با هدف حفظ ایمنی تردد وسایط نقلیه عمومی جاده‌ای و پیشگیری از وقوع سوانح رانندگی کلیه تشکل‌های صنفی، شرکت‌های حمل و نقل بار و مسافر استان و مدیران فنی شرکت‌های مورد نظر در انجام کنترل پارامترهای ایمنی وسیله نقلیه قبل از حرکت و آغاز سفر دقت لازم را داشته و اعمال مقررات را به عمل آورند.

به گزارش فارس، مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان اردبیل با یادآوری این‌که به کارگیری تمامی امکانات برای افزایش ایمنی ناوگان و جلب رضایت کامل مردم ضروری به نظر می‌رسد، بیان کرد: افزایش سطح خدمات با توجه به تعطیلات نوروزی در دستور کار شرکت‌ها و انجمن‌های صنفی است.

علی‌اکبری همچنین به ارایه خدمات متنوع در مجتمع‌های خدماتی بین‌راهی اشاره کرد و گفت:‌ در حال حاضر مجتمع‌های خدماتی بین‌راهی در محورهای مختلف استان آماده پذیرایی و ارایه خدمات به مسافران نوروزی هستند.

 

620 اتوبوس خدمات‌رسانی را در نوروز انجام می‌دهند

وی در ادامه سخنان خود افزود: هم اکنون در استان اردبیل 620 دستگاه اتوبوس مشغول خدمات‌رسانی است که در ایام نوروز با تمام ظرفیت در خدمت مردم بوده و به جابه‌جایی مسافران و گردشگران اقدام می‌کنند.

علی‌اکبری عمر متوسط این اتوبوس‌ها را 11.5 سال اعلام کرد و اظهار داشت: استان اردبیل یکی از استان‌های موفق در نوسازی ناوگان حمل و نقل مسافر است.

وی تصریح کرد: در این ایام 200 دستگاه مینی‌بوس و 540 دستگاه سواری پلاک عمومی نیز مسافران را در محورهای مختلف جابه‌جا می‌کنند.

انتهای پیام/س10


نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات