دوشنبه 22 اسفند 1390

مراکز خدماتی کهگیلویه و بویراحمد در ایام عید شیفت­بندی شوند

• نوشته شده توسط: ramin h

به منظور خدمات‌رسانی بهتر به مردم و مسافران
مراکز خدماتی کهگیلویه و بویراحمد در ایام عید شیفت­بندی شوند

خبرگزاری فارس: استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به اینکه ما استانی گردشگر پذیر هستیم، مراکز خدماتی و توزیع کالا در استان باید به صورت شیفتی فعالیت داشته باشند.

خبرگزاری فارس: مراکز خدماتی کهگیلویه و بویراحمد در ایام عید شیفت­بندی شوند

به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، اکبر نیکزاد عصر امروز در نشست مشترک با مسئولان سازمان صنعت، معدن و تجارت و سازمان تعزیرات حکومتی این استان با موضوع بررسی تنظیم بازار عید اظهار کرد: کهگیلویه و بویراحمد استانی گردشگرپذیر است و در ایام عید گردشگران زیادی از این استان بازدید می­کنند که باید در راستای تامین رفاه آنها برنامه­ریزی لازم صورت گیرد.

وی با بیان اینکه یکی از راه‌های تامین رفاه و آسایش گردشگران و مسافران در ایام عید فعالیت مراکز خدماتی همچون بانک‌ها، نانوایی­ها، تعمیرگاه‌ها و ... است افزود: این مراکز باید در ایام عید ساماندهی شده و به ­صورت شیفتی خدمات خود را به مردم ارائه دهند.

وی یادآور شد: پس از شیفت‌بندی منظم مراکز خدماتی در سراسر استان باید به طور کامل شیفت فعالیت آن‌ها به اطلاع عموم برسد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد ضرورت تهیه و تامین کالاها و خدمات مورد نیاز مردم در ایام پایان سال را یادآور شد و خاطرنشان کرد: وضعیت تهیه، توزیع کالاها و نظارت بر بازار باید به گونه­ای باشد که اعتماد عمومی را کسب کند.

نیکزاد بیان داشت: گردشگرپذیر بودن استان موضوع تنظیم بازار را مهم‌تر کرده و ایجاب می‌کند نظارت بر بازار به خصوص در این ایام بیش از گذشته باشد.

وی افزود: با توجه به اینکه مایحتاج ضروری مردم استان پیش­بینی و تهیه شده است مردم نیز باید احساس کنند که هیچ کمبودی در زمینه کالاهای مورد نیاز عید در بازار وجود ندارد.

*بازرسی و کنترل بازار شدت گرفته است

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد نیز در این نشست با بیان اینکه کنترل بازار استان از طریق بازرسی­های گسترده و ویژه و گشت‌های مشترک به خوبی در حال اجرا بوده، عنوان کرد: کالاهای مورد نیاز مردم که برای این ایام تدارک دیده شده بود از طرق پیش‌بینی شده در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد.

محمدحسین حیدرپور افزود: در نمایشگاه‌های عرضه مستقیم کالا در استان نیز مایحتاج مردم استان با قیمت‌هایی پایین‌تر از بازار و با کیفیتی بالا در اختیار هم استانیها قرار می‌گیرد که نقش اساسی در تنظیم بازار دارد.

وی شدت گرفتن بازرسی­های این سازمان نسبت به روزهای گذشته را یادآور شد و تاکید کرد: بازرسی بازار به دلیل حساس بودن در این ایام شدت گرفته و این شدت تا 15 فروردین ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/ش20


نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic