جمعه 26 اسفند 1390

نمایندگان کار جمعی را در اولویت قرار دهند

• نوشته شده توسط: ramin h

قائم مقام دبیرکل حزب موتله اسلامی:
نمایندگان کار جمعی را در اولویت قرار دهند

خبرگزاری فارس: قائم مقام دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: ماهیت فعالیت‌های نمایندگان کار جمعی است و این مهم باید در اولویت قرار گیرد.

خبرگزاری فارس: نمایندگان کار جمعی را در اولویت قرار دهند

به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، اسدالله بادامچیان در گردهمایی دبیران موتلفه اسلامی که با حضور نمایندگان منتخب برخی شهرستان‌ها در دفتر حزب موتلفه اسلامی استان فارس در شیراز برگزار شد اظهار داشت: یک نماینده باید نماینده تمام ملت باشد و همت خود را برای عمران و آبادانی کشور اسلامی به کار گیرد.

بادامچیان ادامه داد: آنچه ما را امروز از توطئه‌های دشمنان در امان نگه داشته تا دچار اشتباه نشویم محور فقاهت، روحانیت و اطاعت از رهبر معظم انقلاب است.

این فعال سیاسی بیان داشت: معتقدیم نمایندگان باید با محوریت ولایت فقیه که یک اصل و مهم در نظام است به دنبال انجام خدمت باشند.

بادامچیان ابراز داشت: برای ما اعتدال انقلابی مبنا است و به اعتدال لیبرالی معتقد نیستیم.

در ادامه قائم مقام حزب موتلفه اسلامی در استان فارس نیز گفت: آنچه از نمایندگان فارس در مجلس هشتم انتظار می‌رفت نتوانستند آن را به خوبی پاسخگو باشند.

غلامحسین چوبینی افزود: نمایندگان در مجلس نهم باید با یک حرکت جهشی جبران مافات دور هشتم را داشته باشند.

چوبینی تصریح کرد: جهت‌گیری صحیح در مجلس با توجه به چشم‌انداز 20 ساله از مهم‌ترین مواردی است که نمایندگان مردم در مجلس نهم باید به آن توجه ویژه داشته باشند.

وی به مشکلات موجود در استان فارس اشاره و خاطرنشان کرد: یکی از مشکلات این استان موضوع مدیریتی است که در واقع دچار یک نوع بیماری شده و باید در راستای رفع این مشکل قدم برداشته شود.

این فعال سیاسی تصریح کرد: از دیگر مشکلات استان فارس این است که در زمینه‌های نظارتی مشکل دارد و آن طور که باید و شاید نظارت بر امور نمی‌شود که باید در رفع آن گام‌های موثری برداشته شود.

چوبینی افزود: پس از پایان دولت اصلاحات استاندار وقت تلاش کرد تغییر در مدیریت‌ها را بدهد و به نوعی در مدیریت این استان ساماندهی شود که چندان موفق نبود.

قائم مقام حزب موتلفه اسلامی بیان داشت: در زمان استانداری احمدزاده تضعیف مدیریتی و تزلزل در آن به وجود آمد و به یک حلقه مفقوده تبدیل شد.

وی ادامه داد: مردم این استان در این دوره از نمایندگان مجلس انتظار دارند با انسجام، وحدت و همبستگی تمام برنامه‌ها را دنبال و عمران و آبادانی فارس را رقم بزنند.

این گردهمایی با بیان برنامه‌های منتخبان مردم فارس در خانه ملت همراه بود.

انتهای پیام/ی20


نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic