جمعه 26 اسفند 1390

فلسفه دروغین "منجی ملل بودن آمریکا" برملا شد

• نوشته شده توسط: ramin h

با جنایات اخیر آمریکا در افغانستان
فلسفه دروغین "منجی ملل بودن آمریکا" برملا شد

خبرگزاری فارس: امام جمعه دماوند گفت: با جنایات اخیر نیروهای آمریکایی در افغانستان و افزوده شدن آن به صف سایر جنایات استکبار جهانی، بار دیگر فلسفه دروغین "منجی ملل بودن آمریکا" بر همه جهانیان اثبات شد.

خبرگزاری فارس: فلسفه دروغین "منجی ملل بودن آمریکا" برملا شد

به گزارش خبرگزاری فارس از شرق استان تهران، حجت‏الاسلام محمد علاءالدینی در آخرین نشست شورای اداری شهرستان دماوند در سال 90 که با حضور ائمه جمعه شهرستان، فرماندار، بخشدار مرکزی دماوند و جمعی از مسئولان در سالن همایش‏های فرمانداری دماوند برگزار شد، اظهار کرد: ما نیز مانند همه مردم آزادیخواه جهان جنایات اخیر آمریکا در افغانستان را محکوم می‏کنیم.

وی ادامه داد: همان‌گونه که مردم مظلوم بحرین از ظلم خودکامه پادشاهان سعودی در رنج و محنت به سر می‏برند؛ برادران افغان ما نیز تحت شکنجه، ظلم و جور بی‏حد و حصر چکمه‏داران بی‏ایمان و اعتقاد آمریکایی هستند.

علاءالدینی سربازان آمریکایی را با سپاهیان مغول مقایسه کرد و افزود: تاریخ، خود به تنهایی این جنایات سردمداران ایالات متحده آمریکا که از آستین چرکین نظامیان سفاک آنها خارج می‏شود را در درون خود ثبت می‏کند و البته برای مردم امروز و فردای جهان رسوا می‏سازد.

امام جمعه دماوند ادامه داد: با نگاهی به صفحات تاریخ جهان نمونه‏های چنین اقداماتی را صرفا می‏توان در رفتار و کردار سربازان وحشی و دور از تمدنی مانند مغول پیدا کرد.

وی اضافه کرد: همانگونه مغولان وحشی به سوزاندن کتب، کشتار انسان‏ها و تخریب تمدن‏های دیگر مبادرت می‏ورزیدند؛ امروز سربازان ارتش تا بنه‏دندان مسلح آمریکایی نیز به همان اشکال ددمنشانه، دیروز آیات قرانی و امروز مردم مظلوم افغانستان را در آتش عناد و دشمنی خود با اسلام می‏سوزانند.

علاءالدینی فلسفه "منجی ملل بودن آمریکا" برای سایر ملل جهان را نظریه‏ای مردود خواند و افزود: امروز آن فلسفه دروغین "منجی ملل بودن آمریکا" نه تنها برای مردم منطقه، بلکه برای همه جهان به وضوح عیان شده است.

امام جمعه دماوند ادامه داد: این مهم از چهار دهه گذشته و با آغاز جریان انقلاب اسلامی بارها و بارها در بیانات گوهربار امام راحل عظیم‏الشان (ره) و مقام معظم رهبری شنیده شده بود.

وی ادامه داد: اما امروز این حقیقت بزرگ برای مردم جهان به اثبات رسیده و آنها راه مردم ایران برای مقابله با دیکتاتورهای خودکامه وابسته به دستگاه استکباری را در قالب نهضت‏های بیداری اسلامی در پیش گرفته‏اند؛ زیرا فلسفه منجی بودن آمریکا برای دیگر ملل جهان نتیجه‏ای جز شرایط امروز افغانستان را در پی نداشته و ندارد.

علاءالدینی در ادامه خواستار گرامیداشت یاد و خاطره مدیران متوفی گذشته شهرستان دماوند در آخرین روزهای سال 90 شد و افزود: در سه دهه گذشته، مدیران و مسئولان بسیاری که در همین جایگاه شوراهای اداری و در راستای ارائه خدمات به مردم حضور داشتند و امروز دست آنها از این دنیا کوتاه است.

امام جمعه دماوند تصریح کرد: از این رو، چه بهتر که می‏شد در آخرین شورای اداری شهرستان دماوند با دعوت از خانواده این عزیزان، یاد و خاطره آنها را گرامی داشت.

انتهای پیام/ح20


نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic