جمعه 26 اسفند 1390

رضایت از فروشگاه‏های بهاره دماوند مطلوب نیست

• نوشته شده توسط: ramin h

امام جمعه آبسرد:
رضایت از فروشگاه‏های بهاره دماوند مطلوب نیست

خبرگزاری فارس: امام جمعه آبسرد گفت: رضایت‏مندی مردم از فروشگاه‏های بهاره برپا شده در سطح مناطق مختلف شهرستان دماوند نسبی است؛ اما مطلوب نیست.

خبرگزاری فارس: رضایت از فروشگاه‏های بهاره دماوند مطلوب نیست

به گزارش خبرگزاری فارس از شرق استان تهران، حجت‏الاسلام حسین ردایی در آخرین نشست شورای اداری شهرستان دماوند در سال 90 که با حضور ائمه جمعه شهرستان، فرماندار، بخشدار مرکزی دماوند و جمعی از مسئولان در سالن همایش‏های فرمانداری دماوند برگزار شد، اظهار کرد: البته میزان رضایت‏مندی از همه مباحث و در همه زمینه‏ها معمولا نسبی است.

وی ادامه داد: اما به هر روی، برپایی این فروشگاه‏های عرضه کالا با قیمتی مناسب کاری خوب از سوی مجموعه اداری شهرستان دماوند و مورد استقبال مردم این خطه بود.

ردایی اضافه کرد: مردم نقاط مختلف شهرستان دماوند امیدوار هستند که در سال‏های آتی و در سایه انجام برنامه‏ریزی‏های مناسب از سوی مسئولان امر، نمایشگاهی مطلوب و جامع در این شهرستان برپا شود.

* نظارت بر بهای کالاهای مصرفی مردم در ایام نوروز

امام جمعه آبسرد با تاکید بر اهمیت اصل نظارت بر بهای کالاهای مصرفی مردم در ایام نوروز خاطرنشان کرد: نباید با صرف همه تمرکز در فروشگاه‏های بهاره، از دیگر مراکز عرضه کالاهای اساسی مردم خارج از این حوزه غافل شد.

وی ادامه داد: اگر خدای نکرده در امر نظارت کاستی صورت گیرد، مشکلاتی نظیر گرانی و ضعف در کیفیت کالاهای مورد نیاز مردم، موجبات نارضایتی اهالی را فراهم می‏سازد.

ردایی، برپایی نمایشگاه‏های عرضه کالا در آستانه پایان سال را از توفیقات دولت کنونی خواند و افزود: هر چند برپایی نمایشگاه‏های بهاره در ایام پایانی سال برای ارائه خدمات شایسته به مردم از توفیقات دولت‏های نهم و دهم است؛ اما مشکلاتی نیز در این اقدام خوب وجود دارد.

* رعایت مروت و جوانمردی

امام جمعه آبسرد در ادامه همه را به رعایت مروت و جوانمردی توصیه کرد و افزود: جوانمردی و مروت تعریفی ورای غیرت دارد.

وی ادامه داد: مروت و جوانمردی در بیانی ساده اظهار و نشان دادن عمل انسانی مطابق ره‏آورد وجودی آن است.

ردایی با اشاره به حدیثی از امیر مومنان علی (ع) گفت: این اختر تابناک امامت و ولایت در گوشه‏ای از بیانات گرانسنگ خود فرموده‏اند که "انسان جوانمرد آن است که اگر در کرسی مسئولیت و قدرت بود، رعایت عدالت را فراموش نکند".

امام جمعه آبسرد ادامه داد: با توجه به این حدیث نورانی از امیر مومنان علی (ع)، مسئولان حاضر در دستگاه‏های مختلف و خادم مردم باید در قبال ارباب‏ رجوع با تکیه بر مروت و جوانمردی، اصل تکریم را سرلوحه اصلی کار خود قرار دهند.

وی اضافه کرد: پیروز واقعی کسی است که در میدان باشد؛ اما از قدرت‏نمایی پرهیز کند و اصل مروت و جوانمردی مورد تاکید امیر مومنان علی (ع) را در همه زمینه‏های اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و ... به مرحله اجرا درآورد.

انتهای پیام/ح20


نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات