جمعه 26 اسفند 1390

70 کارگاه ‌تولید‌کننده مواد مخدر صنعتی متلاشی شد / موفقیت ایران در انسداد مرزهای خشکی

• نوشته شده توسط: ramin h

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا:
70 کارگاه ‌تولید‌کننده مواد مخدر صنعتی متلاشی شد / موفقیت ایران در انسداد مرزهای خشکی

خبرگزاری فارس: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا گفت: تاکنون ‌70 کارگاه و آزمایشگاه تولید کننده مواد مخدر صنعتی در تهران و کلان‌شهرها متلاشی شده است.

خبرگزاری فارس: 70 کارگاه ‌تولید‌کننده مواد مخدر صنعتی متلاشی شد / موفقیت ایران در انسداد مرزهای خشکی

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد سردار علی مؤیدی ‌در جریان سفر به استان لرستان هم‌چنین در تشریح اولویت‌های سال آینده پلیس در مبارزه با مواد مخدر گفت: استان‌های کشور در راستای مبارزه با مواد مخدر سطح‌بندی شده و 10 استان که در خط مستقیم مقابله با مواد مخدر قرار دارند در اولویت‌های پلیس ناجا قرار گرفته‌اند.

وی با بیان اینکه از زمان حضور ناتو در کشور افغانستان شاهد گسترش مواد مخدر در این کشور همسایه هستیم، گفت: ایران با انسداد مرزهای خشکی در مبارزه با قاچاق مواد مخدر موفق عمل کرده و در این راستا کنترل مرزهای آبی کشور به ویژه در جنوب‌شرق کشور شامل چابهار، سیستان و بلوچستان به سمت بوشهر و نیز بندر جاسک را برای سال آینده هدف‌گذاری کرده است.

سردار مؤیدی استفاده از ظرفیت‌های استانها، تمرکز بر خط مقابله و مبارزه با مواد مخدر در شرق کشور، شکل‌گیری ساختار جدید پلیس مبارزه با مواد مخدر در مرزها، تمرکز در گلوگاه شرقی کشور، تقویت بخش دریابانی در استان‌های سیستان و بلوچستان و هرمزگان و نیز متلاشی کردن باندهای مواد مخدر را از دیگر اولویت‌های پلیس مبارزه با مواد مخدر در سال جدید نام برد.

وی از دیگر اولویت‌های پلیس ناجا در سال جدید را نابودی کارگاه‌ها و آزمایشگاه‌های تولید کننده مواد مخدر صنعتی (شیشه) در کلان‌شهرها و تهران بیان کرد و گفت: تاکنون ‌70 کارگاه و آزمایشگاه تولید کننده مواد مخدر صنعتی در تهران و کلان‌شهرها متلاشی شده است.

انتهای پیام/ش20/ط4000


نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات