جمعه 26 اسفند 1390

نمایشگاه‌های مبارزه با مواد مخدر در روستاها توسعه یابد

• نوشته شده توسط: ramin h

فرماندار میاندرود:
نمایشگاه‌های مبارزه با مواد مخدر در روستاها توسعه یابد

خبرگزاری فارس: فرماندار میاندرود گفت: نمایشگاه‌های مبارزه با مواد مخدر در روستاها هم توسعه یابد.

خبرگزاری فارس: نمایشگاه‌های مبارزه با مواد مخدر در روستاها توسعه یابد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان میاندرود، همایش مبارزه با مواد مخدر در شهرستان میاندرود برگزار شد.

در این همایش که با همت اداره بهزیستی شهرستان برگزار شد سخنرانان به ارائه آخرین آمارها در زمینه وضعیت مواد مخدر و اعتیاد در کشور پرداختند و راهکارهای مبارزه با پیشروی اعتیاد، علائم بروز اعتیاد در افراد، روش‌های تشخیص و همچنین درمان معتادین مورد بررسی قرار گرفت.

همچنین در این همایش که در دانشکده کشاورزی مرکز استان برگزار شد، مدیرکل امنیتی انتظامی استانداری و مدیرکل بهزیستی مازندران، فرماندهان نظامی و انتظامی، فرمانده سپاه ناحیه میاندرود و تنی چند از مسئولان ادارات مرتبط با حوزه مواد مخدر و اعتیاد حضور داشتند.

در ادامه این همایش، فرماندار میاندرود با اشاره به فعالیت‌های انجام شده در این شهرستان در مدت یک سال گذشته آن را با هدف تبیین عواقب مصرف این مواد در بین مردم به ویژه نسل جوان اعلام کرد.

علی رجبی با تشکر از مجموعه بهزیستی در این شهرستان، برگزاری نمایشگاه‌های روستایی مبارزه با مواد مخدر را از جمله کارهای فرهنگی این شهرستان در بحث مبارزه با مواد مخدر اعلام کرد و افزود: مقرر شد این همایش و نمایشگاه‌ها هر ماه در یکی از روستاهای این شهرستان برگزار شود تا روستائیان نیز بتوانند با مخاطرات استفاده از این مواد آشنا شوند.

وی هماهنگی همه متولیان در این بخش را برای ریشه کنی اعتیاد در جامعه ضروری دانست و تاکید کرد: امروزه ثابت شده که خانواده می‌تواند نخستین عامل پیشگیری از آلودگی افراد به مواد مخدر باشد و این مساله دلیلی بر لزوم هوشیاری بیشتر خانواده‌ها و همگامی بیش از پیش آنان با مسئولان امر است.

انتهای پیام/ن۲۰


نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic