شنبه 27 اسفند 1390

برترین‌های علمی مهریز تجلیل شدند

• نوشته شده توسط: ramin h

در همایشی با حضور مسئولان استان یزد
برترین‌های علمی مهریز تجلیل شدند

خبرگزاری فارس: برترین‌های علمی شهرستان مهریز امروز با حضور مسئولان استان یزد تجلیل شدند.

خبرگزاری فارس: برترین‌های علمی مهریز تجلیل شدند

به گزارش خبرگزاری فارس از مهریز، در همایشی با حضور سیدخلیل فروزان‌نیا چهره شاخص جراحی قلب در استان یزد و منطقه جنوب‌شرق کشور، مدیرکل آموزش و پروش استان، امام جمعه و فرماندار مهریز و جمعی از مسئولان شهرستان مهریز از برترین‌های علمی شهرستان مهریز تجلیل شد.

در این همایش که هر سال از سوی آموزش و پرورش مهریز با مساعدت سیدخلیل فروزان‌نیا برگزار می‌شود از 50 نفر از رتبه‌های زیر هزار در کنکور سراسری سال گذشته و 70 نفر از برترین‌های آزمون علمی دکتر فروزان‌نیا که در مدارس شهرستان در رشته‌ها و پایه‌های مختلف تحصیلی برگزار شد، تجلیل به عمل آمد.

امام جمعه مهریز در این همایش عامل موفقیت برترین‌های کنکور را توکل به خدا، توجه والدین و تلاش معلمان و مسئولان دانست و یادآور شد: جوانان باید با امید و تلاش بسیار، تمام وقت خود را صرف کسب علم کنند.

فروزان‌نیا نیز در این همایش دانش‌آموزان را سرمایه‌های مملکت خواند و گفت: امروز یکی از گروه‌های مهم و سرنوشت‌ساز جامعه، دانش‌آموزان هستند که به حق سرمایه‌های اصلی مملکت اسلامی به شمار می‌روند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد نیز در این همایش با اشاره به قبولی و برتری دانش‌آموزان استان یزد در کنکور سراسری اظهار داشت: یکی از علل قبولی مستمر دانش‌آموزان یزدی در کنکور سراسری، علاوه بر تلاش مضاعف علمی، پای‌بندی به اعتقادات مذهبی و ارزش‌های الهی است.

محمدکاظم رحیمی‌ن‍ژاد اضافه کرد: همین روحیه خداباوری و پای‌بندی به ارزش‌های الهی موجب توفیق در عرصه‌های مختلف علمی و مسابقات فرهنگی و هنری شده است.

وی تصریح کرد: دانش‌آموزان سطح مناطق مختلف استان در همه زمینه‌ها با کسب عناوین علمی، ورزشی و فرهنگی موجب کسب افتخار و عزت شده‌اند.

انتهای پیام/ح20/ط4000


نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات