شنبه 27 اسفند 1390

چهره های خوب و بد هفته را در شبکه اجتماعی افسران انتخاب کنید

• نوشته شده توسط: ramin h

چهره های خوب و بد هفته را در شبکه اجتماعی افسران انتخاب کنید

خبرگزاری فارس: شبکه خبری اجتماعی «افسران» نامزدهای پیشنهاد شده از سوی کاربران خود برای چهره خوب و بد این هفته را معرفی کرد و اعلام کرده است که نتایج قطعی این نظرسنجی طبق روند هفته‌های گذشته سه‌شنبه صبح اعلام می‌شود.

خبرگزاری فارس: چهره های خوب و بد هفته را در شبکه اجتماعی افسران انتخاب کنید

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری فارس، شبکه خبری اجتماعی «افسران» نامزدهای پیشنهاد شده از سوی کاربران خود برای چهره خوب و بد این هفته را معرفی کرد و اعلام کرده است که نتایج قطعی این نظرسنجی طبق روند هفته‌های گذشته سه‌شنبه صبح اعلام می‌شود.

کاربران افسران از امروز تا صبح سه‌شنبه می‌توانند به گزینه‌های مورد نظر خود رای دهند تا چهره خوب هفته و چهره بد هفته با بیشترین رای آنان انتخاب شود. چهار چهره خوب و چهار چهره بد که نامزدهای چهره شدن در این هفته هستند به شرح زیر می‌باشند:

چهره خوب

عبدالله دهدوه

دوشنبه هفته گذشته در هجوم عوامل تروریستی به مسجد امام رضا علیه‌السلام در پایتخت بلژیک «حجت الاسلام والمسلمین شیخ عبدالله دهدوه» امام جماعت این مسجد به شهادت رسید. ایشان عضو بلژیکی مجمع جهانی اهل بیت بود که در سال‌های حضور در این کشور خدمات فراوانی برای مسلمانان اروپا انجام داده‌است. سخنگوی پلیس بروکسل گروه‌های وهابی را عامل آتش‌سوزی و شهادت شیخ دهدوه معرفی کرده‌است، وزیر کشور این کشور نیز این حادثه را محکوم کرد.

مجلس نمایندگان مصر

«مجلس الشعب» مصر در پاسخ به درخواست مردم انقلابی این کشور، هفته گذشته به اتفاق آراء به اخراج سفیر رژیم صهیونیستی از قاهره و توقف صادرات گاز مصر به اسرائیل شدند. در بخشی از گزارش مجلس مصر آمده‌است: «مصر انقلابی، هرگز دوست، شریک یا متحد رژیم صهیونیستی نخواهد بود و ما این رژیم را دشمن شماره یک مصر و ملت‌های عرب می‌دانیم. مصر با رژیم صهیونیستی مانند یک دشمن رفتار خواهد کرد.»

طاهره کلباسی

«طاهره کلباسی» همسر آیت‌الله خزعلی در پاسخ به درخواست عروس آیت اله منتظری گفتند: «از بنده خواسته‌اید با توجه به موقعیتی که دارم برای فرزندم کاری انجام دهم"بحمدلله چه در منزل پدر بزرگوار روحانی‌ام و چه درخانه همسر مجاهدم پای مکتبی و آموزش دینی قرار گرفته‌ام که درمکتب مولایم علی می‌فرماید هیچ عاطفه‌ای حتی مادری را در برابرعظمت رحمت دین الهی قرار ندهم و ایمانم را با آن معامله نکنم.» ایشان در پاسخ به هم هدف دانستن مهدی و برادر شهیدش حسین گفته‌اند: «جای تاسف است که این حرکت‌های همسو با استکبار جهانی و اسرائیل جنایتکار با حرکت فرزند شهیدم که در مسیری کاملا مخالف با این فتنه‌گری ها بوده، بخواهد در یک ترازو قرارگیرد.»

داود رشیدی

هفته گذشته در بخش غیر دولتی نوزدهمین شورای حقوق بشر سازمان ملل پنلی با موضوع «حقوق بشر در ایران» برگزار شد. در این جلسه «داود رشیدی» به عنوان نماینده هنرمندان ایرانی،در سخنرانی خود ضمن دفاع از سینماگران، قشر هنرمند را متعهد به ارزش‌های اسلامی و انسانی معرفی کرده و هنرمندان مغرض و خارج‌نشین را عوامل خود فروخته‌ای دانست که سعی دارند وجهه هنر ایرانی را لکه‌دار کنند. سخنان او به شدت مورد انتقاد مخالفان و سایت های آنها قرار گرفت و سعی کردند با فحاشی و تخریب چهره سخنانش را نامعتبر جلوه دهند.

چهره بد

نظامیان آمریکایی

یکشنبه گذشته نظامیان آمریکایی در افغانستان از پایگاه خود در منطقه «پنجوایی» خارج و دست کم 16 نفر از غیر نظامیان افغان را به طرز فجیعی به قتل رساند. در حالی‌که نمایندگان مجلس افغانستان خواستار محاکمه علنی مجرمان در افغانستان بودند،آمریکا این شخص را بدون محاکمه از افغانستان خارج کرده و به کویت انتقال داد. ارتش آمریکا اصرار دارد تنها یک سرباز را عامل این جنایت معرفی کند اما کمیته حقیقت‌یاب مجلس افغانستان می‌گوید حدود 20 نظامی آمریکایی در حادثه حضور داشته‌اند.

احمد شهید

«احمد شهید» گزارشگر ویژه حقوق بشر در مورد ایران هفته گذشته دومین گزارش خود را منتشر کرد. او با این‌که در بند 7 گزارش خود ادعای بی‌طرفی کرده اما برای نشان دادن وضعیت نامناسب ایران به مطالب مراکز مطالعاتی وابسته به سازمان‌های صهیونیستی از جمله بروکینگز استناد کرده و بجای استفاده از منابع موثق از منابع نامشخص و جهت‌دار بهره گرفته‌است. احمد شهید از مخالفان ایران و تغییر رژیم حمایت کرده و با وجود مسلمان بود از مغایرت قوانین اسلامی در ایران با قوانین بین‌المللی ابراز نگرانی کرده‌است.

دوشنبه هفته قبل در یک حادثه تروریستی، با انفجار بمبی در پاراچنار دو نفر شهید و 12 تن هم مجروح شدند. این سومین حادثه کشتار شیعیان پاراچنار توسط طالبان در یک ماه گذشته است و تعداد شهدای شیعیان پاراچناری تا کنون به پنجاه نفر رسیده‌است. پاراچنار پنج سال است که توسط طالبان محاصره شده‌است.

همکاران بی‌بی‌سی فارسی در ایران

شبکه بی‌بی‌سی با ایجاد شبکه ارتباطی پیچیده و محرمانه به منظور جمع‌آوری هدفمند اطلاعات از نقاط استراتژیک و مراکز خاص کشور،اقدام به جذب همکارانی در داخل کشور  و برقراری ارتباط با شبکه‌های ضد انقلاب به خصوص گروهک تروریستی منافقین کرده‌است. افرادی که در دام این شبکه گرفتار شده‌اند از افراد سیاسی و فعالان رسانه‌ای هستند که پس از گذراندن آموزش‌های خاص در ایران برای شرکت در اردوهای تکمیلی از کشور خارج شده‌اند. این افراد در عملیات "چشم روباه" دستگیر شدند.

لازم به ذکر است کاربران افسران می‌توانند چهره‌های خوب و بد هفته در طول این هفته رابه تیم مدیریتی افسران از قسمت «پیشنهاد به مدیر» این شبکه برای نامزد شدن در نظرسنجی هفته آینده پیشنهاد دهند.

انتهای پیام/


نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات