دوشنبه 29 اسفند 1390

اجرای روزانه 18 ساعت کنترل ترافیک در مازندران

• نوشته شده توسط: ramin h

مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های مازندران خبر داد
اجرای روزانه 18 ساعت کنترل ترافیک در مازندران

خبرگزاری فارس: مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های مازندران درباره ایمنی راه‌ها با بیان اینکه قسمت مدیریت راه‌ها در اداره کل مستقر است، گفت: این بخش روزانه حدود 18 ساعت کنترل ترافیک را برعهده دارند.

خبرگزاری فارس: اجرای روزانه 18 ساعت کنترل ترافیک در مازندران

مجیدرضا نصرالله‌نژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ساری اظهار داشت: در سطح استان چهار نمایندگی داریم که شهرهای مختلف استان را پوشش می‌دهند.

وی با بیان اینکه در این مراکز 50 نفر کشیک حضور دارند، تصریح کرد: نظارت بر جابه‌جایی مسافران اقدامات قانونی برای پیش فروش و فروش اینترنتی، توزیع بروشور و رسیدگی به شکایات مسافران از جمله فعالیت‌های این مراکز است.

نصرالله نژاد با اشاره به اینکه شکایت مسافران در اسرع وقت رسیدگی می‌شود، ادامه داد: گروه‌های کشیک از 25 اسفند تا 15 فروردین در پایانه‌ها مستقر هستند.

وی با بیان اینکه برنامه‌های این اداره کل در سه محور انجام می‌شود، گفت: هماهنگی با شرکت‌ها و سازمان‌های مرتبط با اداره کل، هماهنگی با سازمان‌های دولتی برای تامین سوخت مورد نیاز و ایمنی راه‌ها از جمله این برنامه‌ها است.

این مسئول با اشاره به اینکه شش تشکل صنفی در این ایام حضور دائمی دارند، تصریح کرد: مکاتبات انجام شده تا از نظر تامین سوخت مشکلی نداشته باشیم.

وی درباره ایمنی راه‌ها با بیان اینکه قسمت مدیریت راه‌ها در اداره کل مستقر است، بیان داشت: این بخش، روزانه حدود 18 ساعت کنترل ترافیک را برعهده دارند.

نصرالله‌نژاد خاطرنشان کرد: اگر مشکلی در جاده‌ها به وجود آید به وسیله راهداری و کنترل ترافیک از طریق ماهواره، اطلاعات را در اختیار شرکت‌ها و مسافران قرار می‌دهیم.

وی با اشاره به اینکه مسافران می‌توانند مشکلات و شکایت‌های خود را از طریق سامانه 3000143 اطلاع رسانی کنند، گفت: فرم‌های نظرسنجی هم در پایانه‌های مسافربری در مقصد به مسافران داده می‌شود تا نظرات خود را اعلام کنند.

نصرالله‌نژاد با بیان اینکه در ایام نوروز در کشیک و پاسخگوی مسافران هستیم، گفت: پیامک‌ها هر روز کنترل شده و در سریع‌ترین وقت مشکل را بررسی می‌کنیم.

انتهای پیام/ح20


نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات