دوشنبه 29 اسفند 1390

نظارت بر اماکن عمومی و رستوران‏ها در ایام نوروز

• نوشته شده توسط: ramin h

فرماندار دماوند تاکید کرد
نظارت بر اماکن عمومی و رستوران‏ها در ایام نوروز

خبرگزاری فارس: فرماندار شهرستان دماوند بر لزوم نظارت بر اماکن عمومی و رستوران‏های این شهرستان در ایام نوروز سال 91 تاکید کرد.

خبرگزاری فارس: نظارت بر اماکن عمومی و رستوران‏ها در ایام نوروز

به گزارش خبرگزاری فارس از شرق استان تهران به نقل از روابط عمومی فرمانداری دماوند، علی‏رضا قاسمی‏فرزاد در آخرین جلسه شورای اداری سال 90 شهرستان دماوند در سالن فرمانداری این شهرستان که با حضور ائمه جمعه و مسئولان شهرستان دماوند تشکیل شد، تدابیر اتخاذ شده برای نوروز 91 در شهرستان دماوند را تامین امنیت و نظم و کنترل و تنظیم بازار اعلام کرد.

وی همچنین تشدید نظارت بر قیمت و کنترل بازار در ایام نوروز، نظارت بر اماکن عمومی، رستوران‏ها، فضاسازی شهرها خصوصا ورودی شهرها، نظارت در حوزه حمل و نقل، غبارروبی تمامی مساجد خصوصا مساجد بین‏راهی، بازرسی و نظارت بر مراکز مختلف بین راهی و ... را از دیگر اقدامات انجام شده در این زمینه دانست.

فرماندار شهرستان دماوند با تاکید بر کنترل و بازرسی منطقه برای ممانعت از ساخت و سازهای غیرمجاز در تعطیلات نوروز، از جهادکشاورزی، شهرداران و دهیاران شهرستان خواست تا نسبت به این مهم اهتمام ویژه‏ای داشته باشند.

وی دیدار با خانواده‏های شهدا را خصوصا در ایام نوروز یک فریضه دینی دانست و به تمامی مسئولان شهرستان توصیه کرد تا دیدار با خانواده‏های معزز شهدا را در سرلوحه برنامه‏های خود قرار دهند و از دیدار یادگاران شهدا غافل نشوند.

قاسمی‏فرزاد از تمامی دستگاه‏های اجرایی شهرستان دماوند خواست تا عملکرد سال 90 خود را به صورت مدون، مصور، دقیق و مبسوط همراه با برنامه‏های سال 91 به فرمانداری دماوند ارایه دهند.

انتهای پیام/ح30/د1000


نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات