دوشنبه 29 اسفند 1390

اجرای طرح آرامش بهاری در 64 بقعه خوزستان

• نوشته شده توسط: ramin h

مدیرکل اوقاف خوزستان خبر داد
اجرای طرح آرامش بهاری در 64 بقعه خوزستان

خبرگزاری فارس: مدیرکل اوقاف و امور خیریه خوزستان از اجرای طرح آرامش بهاری در 64 بقعه استان خبر داد و گفت: این طرح از امروز آغاز شده است.

خبرگزاری فارس: اجرای طرح آرامش بهاری در 64 بقعه خوزستان

سیدعلی میرمحمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز اظهار داشت: در شرایط کنونی 64 بقعه در استان خوزستان برای استقبال از میهمانان نوروزی تجهیز شده‌اند و برنامه آرامش بهاری در این بقاع اجرا خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه این طرح در 15 بقعه استان خوزستان به صورت ویژه برگزار می‌شود، تاکید کرد: در برخی بقاع شاخص و پرتردد در استان خوزستان این طرح به صورت ویژه اجرا می‌شود و تدابیر ویژه‌ای در این بقاع اندیشیده شده است.

وی با اشاره به نام برخی از این بقاع ویژه تاکید کرد: در سطح شهرستان‌های استان خوزستان در بقاعی مانند دانیال نبی در شوش، سبزقبا در دزفول، مقام صاحب‌الزمان (عج) در شوشتر، امام زاده حیدر بهبهان، علی‌ابن مهزیار اهوازی، امام زاده ابراهیم ایذه، امام زاده عبدالله باغملک، امام زاده عبدالله هندیجان و... این طرح به صورت ویژه در نظر گرفته شده است.

میرمحمدی با اشاره به اینکه در این امام زادگان شرایط برای پذیری از مهمانان نوروزی مهیا شده است، خاطر نشان کرد: در برخی از این بقاع شرایط برای پذیرایی و اسکان مهمانان نیز مهیا شده است.

وی با اشاره به برنامه‌های فرهنگی در نظر گرفته شده در این بقاع تاکید کرد: در این بقاع برپایی نماز جماعت، قرائت ادعیه‌های معروف مانند آل یاسین و... در دستور کار قرار دارد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خوزستان افزود: غبار روبی این بقاع در روز پنج شنبه هفته گذشته توسط دلدادگان به حریم ولایت و مردم متدین شهرها انجام شده است.

انتهای پیام/غ20


نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات