پنجشنبه 10 فروردین 1391

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ارتحال آیت‌الله قره‌باغی را تسلیت گفت

• نوشته شده توسط: ramin h

با صدور اطلاعیه‌ای
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ارتحال آیت‌الله قره‌باغی را تسلیت گفت

خبرگزاری فارس: جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در اطلاعیه‌ای ارتحال آیت‌الله سید علی اکبر قره باغی، عضو مجلس خبرگان رهبری را تسلیت گفت.

خبرگزاری فارس: جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ارتحال آیت‌الله قره‌باغی را تسلیت گفت

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، در اطلاعیه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم که نسخه‌ای از آن در اختیار خبرگزاری فارس قرار گرفت، آمده است: ضایعه ارتحال عالم وارسته، آیت‌الله حاج سید اکبر قره باغی، نماینده گرانقدر مجلس خبرگان رهبری، موجب تاسف و تاثر شد.

در ادامه آمده است: آن عالم  ربانی از شخصیت‌های برجسته حوزوی و سیاسی و از شاگردان مبرَّز حضرت امام خمینی(ره) بود که از شروع نهضت اسلامی در پشتیبانی از مبارزات امام راحل(ره) پیش قدم بوده و همواره با بیان مواضع شفاف و به هنگام در حمایت عملی از نظام جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری، لحظه‌ای دریغ نکرد.

آن فقیه بزرگوار عمر پر برکت و گرانبهای خویش را در راه اعتلای معارف اسلام و خدمت به مردم شریف و نجیب استان آذربایجان غربی سپری کرد.

در پایان اطلاعیه آمده است: جامعه مدرسین حوزه علمیه قم این ضایعه اندوه‌بار را به رهبر معظم انقلاب، مراجع عظام تقلید، علمای اعلام و نمایندگان محترم مجلس خبرگان، مردم شریف آن منطقه، بالاخص بیت مکرم و معزز آن مرحوم، تسلیت گفته و از درگاه خداوند سبحان، علو درجات آن عالم ربانی را مسئلت می‌کند.

انتهای پیام/س30


نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات