پنجشنبه 10 فروردین 1391

حماس همبستگی امت عربی و اسلامی با اسرای فلسطینی را خواستار شد

• نوشته شده توسط: ramin h

حماس همبستگی امت عربی و اسلامی با اسرای فلسطینی را خواستار شد

خبرگزاری فارس: جنبش حماس همبستگی فلسطینیان و امت‌های عربی و اسلامی با اسرای فلسطینی را که قصد دارند ماه آوریل آینده به منظور اعمال فشار بر رژیم صهیونیستی برای آزادی خود دست به اعتصاب غذا بزنند، خواستار شد.

خبرگزاری فارس: حماس همبستگی امت عربی و اسلامی با اسرای فلسطینی را خواستار شد

به گزارش  فارس، دفتر اطلاع رسانی جنبش حماس امروز طی بیانیه ای اعلام کرد که ما به اسرای قهرمان فلسطینی وعده می دهیم که تا آزادی آنها آرام نخواهیم گرفت و از ملت فلسطین نیز می خواهیم که همبستگی خود با اعتصاب غذای اسرا طی ماه آوریل آینده را نشان دهند.

این جنبش همچنین از اتحادیه عرب و سازمان همکاری اسلامی و موسسات حقوقی و بشر دوستانه خواست که به مسئولیت های خود در دفاع از اسرا و اعمال فشار علیه رژیم صهیونیستی برای آزادی فوری آنها عمل کنند.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین، حماس در عین حال، به رژیم صهیونیستی نسبت به هر گونه تعرض به جان "عباس السید" از رهبران اسیر فلسطینی در زندان های صهیونیستی هشدار داده و مسئولیت کامل جان وی را متوجه این رژیم دانست.

جنبش حماس در واکنش به 3 مورد حمله عناصر صهیونیستی علیه السید طی یک هفته و تجاوزات بی وقفه اداره زندان های صهیونیستی علیه اسرای قهرمان فلسطینی خاطر نشان کرد که « ما در جنبش حماس به رژیم صهیونیستی نسبت به هر گونه تعرض به جان عباس السید هشدار داده و مسئولیت کامل جان وی را متوجه تل‌آویو می دانیم و اعلام می کنیم که این تجاوزات برنامه ریزی شده و هدفمند نخواهد توانست رهبران فلسطینی را از پایبندی به حقوق و اصول ملی منصرف کند.

انتهای پیام/++


نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات