پنجشنبه 10 فروردین 1391

انجام یک هزار و 79 مورد عملیات توسط اورژانس زنجان

• نوشته شده توسط: ramin h

از آغاز مسافرت‌های نوروزی صورت گرفته است
انجام یک هزار و 79 مورد عملیات توسط اورژانس زنجان

خبرگزاری فارس: رئیس اورژانس استان زنجان از انجام یک هزار و 79 مورد عملیات توسط اورژانس استان از آغاز سفرهای نوروزی خبر داد.

خبرگزاری فارس: انجام یک هزار و 79 مورد عملیات توسط اورژانس زنجان

رضا موسوی‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به اینکه 602 مورد از عملیات‌های انجام شده توسط اورژانس در ایام نوروز شهری بوده است، گفت: بقیه عملیات‌ها هم جاده‌ای بوده است.

وی با اشاره به استقرار 14 پایگاه فوریت‌های پزشکی در شهرهای استان زنجان افزود: عملیات‌های جاده‌ای هم توسط 23 پایگاه مستقر در جاده‌های استان زنجان انجام شده است.

رئیس اورژانس استان زنجان اضافه کرد: از مجموع یک هزار و 79 مورد عملیات توسط اورژانس استان زنجان 860 مورد غیر تصادفی از جمله ناراحتی‌های قلبی و مسمومیت‌ها بوده است.

وی آمار ماموریت‌های تصادفی را از آغاز مسافرت‌های نوروزی توسط اورژانس استان زنجان 219 مورد عنوان کرد و ادامه داد: تصادفات جاده‌ای در این مدت در استان زنجان شش کشته داشته است.

موسوی‌زاده با اشاره به برودت هوای استان زنجان در روز 27 اسفند ماه سال گذشته در سطح استان زنجان و استان‌های مجاور تصریح کرد: در روز 27 اسفندماه مرکز فوریت‌های پزشکی استان زنجان 108 ماموریت را انجام داده است.

وی روز 27 اسفند ماه را یکی از شلوغ‌ترین روزهای کاری خود در چند سال گذشته اعلام کرد و افزود: در این روز در عرض 24 ساعت، 300 تصادف در جاده‌های استان زنجان رخ داد.

رئیس اورژانس استان زنجان کم‌کار ترین روز را از آغاز سفرهای نوروزی روز سوم فروردین با 53 مورد ماموریت برای اورژانس استان زنجان اعلام کرد و گفت: روز سوم فروردین آرام ‌ترین روز کاری برای اورژانس استان زنجان بوده است.

وی با اشاره به رعایت قانون و مقررات از طرف مردم تاکید کرد: مردم نسبت به سال‌های گذشته دقت بیشتری از خود نشان می‌دهند.

موسوی‌زاده از افزایش آگاهی مردم در رابطه با رعایت نکات بهداشتی خبر داد و گفت: تحقیقات انجام شده توسط نیروهای اورژانس بیانگر این است که اغلب مسافران جعبه‌های کمک‌های اولیه و کتابچه‌های اورژانس را همراه خود داشته‌اند.

وی تنها روز شلوغ در ایام نوروز را مربوط به روز 27 اسفند ماه اعلام کرد و افزود: آمار فوتی‌های ناشی از تصادفات جاده‌ای در این روز منجر به افزایش تعداد فوتی‌ها شد.

رئیس اورژانس استان زنجان با اشاره به کشته شدن چهار نفر در روز 27 اسفند ماه بر اثر تصادفات جاده‌ای گفت: تصادفات جاده‌ای دو کشته دیگر نیز در روزهای پنجم و هشتم فروردین ماه داشته است.

انتهای پیام/س10


نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic