پنجشنبه 10 فروردین 1391

برگزاری جشن 12 فروردین در بزرگ‌ترین بازارچه خراسان شمالی

• نوشته شده توسط: ramin h

سرپرست اداره کل ارشاد اسلامی خراسان شمالی خبر داد
برگزاری جشن 12 فروردین در بزرگ‌ترین بازارچه خراسان شمالی

خبرگزاری فارس: سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از برگزاری جشن 12 فروردین در بزرگ‌ترین بازارچه نوروزی صنایع دستی این استان در بوستان ملی باباامان خبر داد.

خبرگزاری فارس: برگزاری جشن 12 فروردین در بزرگ‌ترین بازارچه خراسان شمالی

حسین ثابت‌قدم امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد اظهار داشت: این مراسم فرهنگی و هنری در صورت مساعد بودن هوا برای مهمانان و شهروندان استان به اجرا در می‌آید.

وی افزود: برنامه ریزی و هماهنگی‌های لازم به منظور برگزاری این برنامه‌های فرهنگی و هنری به مناسبت سالروز جمهوری اسلامی انجام شده که منوط به مساعد بودن هوا است.

ثابت‌قدم توزیع اقلام فرهنگی در بین مسافران نوروزی را از اقدامات این اداره کل هم‌زمان با سفرهای نوروزی برشمرد و گفت: علاوه بر این مساجد بین راهی نیز برای استفاده مسافران آماده شد.

وی همچنین از هنرنمایی هنرمندان موسیقی محلی و مقامی شهرستان شیروان در پارک کوثر برای مسافران نوروزی خبر داد و افزود: این برنامه در پارک این شهر برای مسافران ارائه می‌شود.

سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی هدف از اجرای این‌گونه برنامه‌ها را آشنایی مسافران نوروزی با موسیقی محلی و مقامی این شهرستان و منطقه عنوان کرد.

خراسان شمالی در مسیر دو قطب زیارتی شرق کشور مشهد و قطب سیاحتی شمال قرار دارد.

انتهای پیام/و۳۰


نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic