دوشنبه 21 شهریور 1390

دستگاه‌‌های فرهنگی از موازی‌کاری پرهیز کنند

• نوشته شده توسط: ramin h

مدیر‌کل امنیتی انتظامی استان کرمانشاه:
دستگاه‌‌های فرهنگی از موازی‌کاری پرهیز کنند

خبرگزاری فارس‌‌: مدیر‌کل امنیتی انتظامی استان کرمانشاه گفت: دستگاه‌های فرهنگی استان باید با استفاده از تمامی ظرفیت‌هایشان برنامه‌های خود را ارتقا داده و از موازی‌‌کاری پرهیز کنند.

خبرگزاری فارس: دستگاه‌‌های فرهنگی از موازی‌کاری پرهیز کنند

شهریار حیدری در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در کرمانشاه با اشاره به جلسه امروز استانداری با دستگاه‌های فرهنگی استان افزود: در این جلسه بر بحث تقویت زیرساخت‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی استان تاکید و قرار شد از تمام ظرفیت‌ها و توان دستگاه‌ها و نهادها برای توسعه استان در ابعاد مختلف استفاده شود.
وی اظهار داشت: هماهنگی دستگاه‌های فرهنگی و پرهیز از موازی‌کاری نیز از جمله مباحث مهمی بود که به آن پرداخته شد.
حیدری خاطرنشان کرد: ارتقای حرف‌های رسانه‌ها، بالا بردن کیفیت برنامه‌های صدا و سیما و استفاده از ظرفیت مطبوعات نیز در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت.
وی ادامه داد: ظرفیت پراکنده‌ای که در نهادهای فرهنگی مختلف استان وجود دارد باید منسجم شود.
حیدری اظهار داشت: کرمانشاه استانی با فرهنگ و تمدنی غنی بوده که نیازمند توجه‌ای ویژه برای ارتقاست لذا دستگاه‌های فرهنگی می‌توانند نقش موثری در این باره ایفا کنند.
مدیر کل امنیتی انتظامی استان کرمانشاه در پایان تاکید کرد: نهادهای فرهنگی استان با برنامه‌ریزی منظم و منسجم می‌توانند از اعتبارات خود به نحو احسن در راستای ارتقای برنامه‌هایشان به منظور توسعه فرهنگی استان کرمانشاه استفاده کنند.
انتهای پیام/ش30منبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900621001074

نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic