تبلیغات
روزنامه - تدریس دروس حوزوی در دانشگاه امیركبیر
دوشنبه 21 شهریور 1390

تدریس دروس حوزوی در دانشگاه امیركبیر

• نوشته شده توسط: ramin h

از مهرماه امسال صورت میگیرد؛
تدریس دروس حوزوی در دانشگاه امیركبیر

خبرگزاری فارس: دانشگاه صنعتی امیرکبیر از مهرماه سال جاری با همکاری حوزه علوم انسانی دانشگاهیان، کلاس‌های حوزوی برای دانشجویان و دانش آموختگان برگزار می‌کند.

خبرگزاری فارس: تدریس دروس حوزوی در دانشگاه امیركبیر

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، علیرضا پورمحمد کارشناس حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان مرکز دانشگاه صنعتی امیرکبیر با بیان اینکه دانشجویان تا 9 مهرماه می‌توانند برای ثبت نام در کلاس‌های دروس حوزوی  این دانشگاه اقدام کنند، گفت:‌ از 20 مهرماه سال جاری کلاس‌های دروس حوزوی دانشگاه آغاز می‌شود.

وی با بیان اینکه اولویت پذیرش در کلاس‌های دروس حوزه دانشگاه امیرکبیر با دانشجویان این دانشگاه است، افزود: در این دوره علاوه بر دانشجویان دانشگاه صنعتی امیرکبیر دانش آموختگان این دانشگاه و دیگر دانشجویان نیز می‌توانند ثبت‌نام کنند.

این کارشناس با بیان اینکه در کلاس تدریس دروس حوزوی 66 واحد تدریس می‌شود، خاطرنشان کرد: دوره تدریس دروس حوزوی دانشگاه صنعتی امیرکبیر 6 ترم یاده ماهه است که سه سال به طول می‌انجامد.

وی با اشاره به امکان پذیرش حدود 100 نفر در کلاس‌های تدریس دروس حوزوی دانشگاه صنعتی امیرکبیر اظهار داشت: هزینه شرکت در این کلاس‌ها هر ترم 30 هزار تومان است که برای تهیه کتاب است.

پورمحمد با بیان اینکه کلاس‌های تدریس دروس حوزه در دانشگاه صنعتی امیرکبیر از 20 مهرماه آغاز می‌شود، گفت: تاریخ پایان ترم اول این دوره 8 دی ماه است که کلاس‌ها عصر روز چهارشنبه و روزهای پنجشنبه از صبح تا بعدازظهر برگزار می‌شود.
انتهای پیام/منبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900621001067

نظرات()